Skip to main content

AccessTr.neT

Özel program yaptırmak isteyen kullanıcılarımızın dikkatine

alpeki99
alpeki99
3
6847

Özel program yaptırmak isteyen kullanıcılarımızın dikkatine

Information #1
Sitemizi ziyaret eden üyelerimizden bazıları gerek aceleden gerekse bilgisinin yetersiz olduğunu düşünmesinden dolayı program yaptırmak istemektedirler. Bu durum için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz.

1- Bu sitenin öncelikli amacı ve misyonu Microsoft Access programının kullanımının öğretilmesidir. Bu hedefimiz dolayısıyla sitemizde Forum Takımında bulunan üyelerimiz tamamen gönüllü ve ücretsiz bir şekilde sizlere destek vermektedirler.

2- Eğer siz yapmak istediğiniz bir uygulama, program için Site Kuralları na uygun olarak davranacak olursanız bizlerde elimizden gelen yardımı ücretsiz bir şekilde sağlamaktayız.

3- Tüm bu desteğimize karşılık kendi özel şartlarınızdan dolayı program geliştirme işini başkasına yaptırmak isteyebilirsiniz. Eğer program yaptırmak istiyorsanız bu konuda aşağıda ismi belirtilen yöneticilerimize özel Mesaj yolu ile ulaşınız. Özel mesajınızda yaptırmak istediğiniz program ile ilgili olarak temel bilgileri veriniz. Vermiş olduğunuz bilgiler yönetim tarafından değerlendirilecek ve en uygun kişiye bilgi verilerek size yönlendirilecek. Bundan sonraki aşamada tüm iletişimi size yönlendirmiş olduğumuz kişi ile yapacaksınız. Eğer anlaşamazsanız yeni bir programcı talebinde bulunabilirsiniz.

Program yaptırma talebinizi iletebileceğiniz yöneticilerimiz :

sledgeab
BlackEagle
alpeki99
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Bilgilendirme İçin Tesekkur Sayın alpeki99
[Resim: do.php?imgf=153931671719921.gif]

-->.Net İle Kullanıcı Girişi, Üye Ol, Şifre Değiştirme
-->CSS İle Menü Hazırlama
Teşekkürler Alpeki99 hocam.
Bizim için zor diye bir şey yoktur, imkansızsa zaman alır...
GALİBA EN İYİSİ

gel beraber doğrayalım, beraber pişirelim vede beraber paylaşalım...

ben bu siteden çok şey öğrendim ama ancak kendi kendime yetecek kadar...boş formlarınızı hazırlar onları güzelce boyarım varmı iş hadi paslaşalım...internet denilen alet dağları...şehirleri yakın ediyor şimdilerde...

daha uzak değil 1985 yılında çizdiğim planları Denizliye götürüyordum ışıklı bir masanın içinde 25 saniya bekletilen kağıt bu defa amanyoklu kutuda 25 dakika bekletiliyordu....

ve benim tam bir günüme alıyordu...

dedim ya tığ gibi delikanlıyız o zamanlar vardım demirciye bir masa yaptırdım üzerine 4 mmlik cam masanın altındaki çekmecenin içine 10 adet florasan lamba ve bir kutu içine de amanyok aldım kasabadaki eczaneden oldu sana bir ozalit makinesi şimdilerde fotokopi makinesi var ya pc...ya printer...gençler valla çok şanslısınız bas düğmeye çıksın yazı olmadı yeniden düzelt bas düğmeye daktilo kullanmayanlar masal gelir bunlar....
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 03/05/2013, 23:11, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da