Skip to main content

AccessTr.neT

access kapatılması gerekiyor hatası

access kapatılması gerekiyor hatası

Çözüldü #1
merhaba programımda aşağıdaki resimdeki gibi hata alıyorum. bilgisayarda hem office 2003 hemde run tıme yüklü bazı makinede alıyorum bazısında almıyorum bu hatayı.. bi çözümü varmıdır acaba

[Resim: 50juci.jpg]
Çözüldü #2
gecen hafta aynı sorun bende de oldu,
Kod sayfasında en son yaptığın veya değiştirdiğin koddan kaynaklanıyor olabilir.
Tüm nesneleri temiz bir vt içine import edip tekrar deneyin
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #3
hocam tşkler ilginize. dediğinizi yaptım ama bi fark etmedi. hatanın açıklmasında sürüm uyumsuzluğu olabilir gibi bişeyler yazıyor. şimdi ofisi kaldırıp başka bi ofis kurucam. inşallah bu şekilde çözerim. tşkler ilginize
Çözüldü #4
çözemezseniz sakıncası yoksa verileri silip örneği ekleyin bizde bakalım.
yada ofisi kaldırmadan örneğinizi eklerseniz bizde test etmiş oluruz ona göre bakarız
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
Çözüldü #5
eki ekledim hocam. yalnız kendi bilgisayarımda sorun almıyorum. ama başka bi bilgisayarda dediğim hatayı verdi. nedenini bende bilmiyorum ama tek mantık yürütebildiğim offis le alakalı olabilir diye düşünüyorum. hani ofisin güncellemeleri falan çıktıya onla alakalı olabilir gibi düşündüğüm için diğer makineden ofisi kaldırp kendi cihazımdaki ofisin aynısını kurup deneyeceğim bide. inşallah düzelir... kod değişikliği ile ilgili olduğunu sanmıyorum. çünki değişiklik yapmadığm halinide denedim. gene aynı hatayı verdi. birde siz kendi bilgisayarınızda açıp sonucu bildirirseniz sevinirim.tşkler tekrardan ilginize...
.rar KESOKA.rar (Dosya Boyutu: 1,02 MB | İndirme Sayısı: 2)
Son Düzenleme: 21/04/2011, 10:31, Düzenleyen: kesoka.
Çözüldü #6
win Xp sp3 (ofis 2003-2010 sorunusuz çalıştı)
SBS 2008 (ofis 2010) sorunsuz çalıştı
vmware(ofis 2003-2010 sorunsuz çalıştı)

ofisi kaldırıp yeniden yükleyin muhtemelen çözülecektir.
Son Düzenleme: 21/04/2011, 10:44, Düzenleyen: Coskun0559.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task