Skip to main content

AccessTr.neT

Access Bir Otomasyon Lazım Yardım Edebilecek Var mı ?

Access Bir Otomasyon Lazım Yardım Edebilecek Var mı ?

Access programında yazılmış çok geniş kapsamlı olmasına Gerek yok
yeni kayıt ekleyebilecek
Eşya Satma Filan olan Ufak Çaplı bi otomasyon
Yardımcı olabilecek Varmı ?
sn ozkan_oflaz
söylediklerinizden bişey anlayamadım
tam olarak açıklarsanız yardımcı olabilirim.
Son Düzenleme: 05/04/2011, 02:12, Düzenleyen: kanlitoprak.
(05/04/2011, 00:55)ozkan_oflaz yazdı: Access programında yazılmış çok geniş kapsamlı olmasına Gerek yok
yeni kayıt ekleyebilecek
Eşya Satma Filan olan Ufak Çaplı bi otomasyon
Yardımcı olabilecek Varmı ?

Burada ana başlığımız Access. Programı ücretli yaptırmak istiyorsanız yönetim ile irtibata geçiniz. Yardım istiyorsanız öncelikle ; Eşya satma derken ne eşyası satacaksınız, sadece stok takibi mi yapmak istiyorsunuz, yoksa kasiyerin satış yapması için mi bir otomasyon istiyorsunuz. bunlarla ilgili daha çok ayrıntı verirseniz ve de örneğinizi eklerseniz bir gerisini seve seve getiririz.

™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

ücret talep ediceğiniz kadar özellikli bişey değil. isdediğim ufak çaplı bişey proje ödevim war ufak çaplı. parça satımı olan yani kasa olsun kapak olsun satışı olan bi ufak çaplı otomasyon lazım.
Kapak satışı yapcam hep toplam kapakdan düşecek hemde
kazanılan para' ya onun fiyatı eklenicek sdce
bu satış konusunda yardımcı olsanızda olur
Biz de oturup sana bu programı yapacağız öyle mi? Dalga geçiyor olmalısın.

NOT : Konu 'Access Örnek Uygulamalar' kategorisinde açılmaması gerektiği için taşınmıştır.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Sevgili ozkan_oflaz yazmış olduğun özel mesaj sonrası sana yazmış olduğum cevabı aynen buraya yazıyorum. Böylelikle aynı konu kafasına takılan arkadaşlara da genel bir cevap olmuş olur.

Sevgili ozkan_oflaz,

Bu mantık ve bu zihniyetle çok şükür bu site sıfırdan 30 binlere kadar geldi. Hergün 2 bin ziyaretçisi oluyor ve binlerce soru cevap mevcut.

Kesinlikle sana katılıyorum eğer bir forum varsa yardım ve paylaşma olmalıdır ve biz de bunu yapıyoruz. Sıfırdan program yazıp vermiyoruz ancak kendisi gayret edene ettiğimiz yardım sayesinde zaten sıfırdan programı biz yapmış gibi oluyor. Yeterki kullanıcı gayret etsin bir şeyler üretsin.

Çok uzun bir şey istememiş olabilirsin 10 dk. dan az bile sürebilir bazen bazı istekler ancak yeri geliyor bir soru için 3 gün uğraştığımız bile oluyor. Dediğim gibi mesele zaman değil senin gayret göstermen ve bizim sana yardımcı olmamız.

Çoğu kişi sitemde bulunuyor bize bu tavrımızdan dolayı ancak biz burada hazır ekmek vermek yerine fırında birlikte çalışmayı ve sizi usta yapmayı teklif ediyoruz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da