Skip to main content

AccessTr.neT

Tarihe göre hücrenin renginin değişmesi

Tarihe göre hücrenin renginin değişmesi

Çözüldü #1
Merhaba Arkadaslar
ekteki programda teslim tarihi geçmiş taleplerin hücrelerini desen takip formu ve girilen deseni sorgula formlarında kırmızı renkle boyanmasını istiyorum nasıl yapıcam bi yardımcı olurmusunuz lütfen..
.rar Desen Takip.rar (Dosya Boyutu: 240,07 KB | İndirme Sayısı: 7)
Çözüldü #2
cevap neden sıgmıyor,bir yükleme hatası var,worda ekledim
.rar Yeni Microsoft Word Belgesi.rar (Dosya Boyutu: 9,92 KB | İndirme Sayısı: 8)
Çözüldü #3
sayın Celoyce cevab verdiğiniz için cok tesekkür ederim ama ben yeni bir Access kullanıcı oldugum için söylemek istediğiniz şeyi pek anlayamadım biraz daha açarak daha detaylı sekilde anlatabilirseniz çok daha faydalı olucak
Çözüldü #4
örneginize ekledim ancak örneginiz bazı hatalar veriyor ve ben çalışıp çalışmadıgına bakmadım ama kodu Müsteri_Desen_Sorgu isimli forma Talebin Veriliş Tarihi isimli alanın geliş tarihine yazdım oradan bakın ,umarım istediniz olmuştur,örnegin ekte,ayrıca bu konuda formumuzda çok örnek var
.rar Desen Takip-celoyce.rar (Dosya Boyutu: 143,07 KB | İndirme Sayısı: 22)
Çözüldü #5
sayın Celoyce woel dosyasını inceledim Tbl_siparis.[Talebin Veriliş Tarihi] alanının denetim Kaynağindan ifade olusturucuyu açarak sizin yazdıgınız kodu girdim ama kod hata verdi.
Çözüldü #6
alan ismini kontrol edip tekrar denermisiniz yanlış yazmış olabilirim,ama mantık bu ..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task