Skip to main content

AccessTr.neT

visul basic tarih ve saat

visul basic tarih ve saat

Çözüldü #1
merhaba.visual basic de ,kullanıcı giriş yaptıgında ribbon olarak ana ekran geliyor.giriş yapan kullsnıcının en son giriş yaptıgı tarih ve saati ana ekranda göstermke istiyorum.yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
Çözüldü #2
örnek eklemeden nerde ve nereye ekleyeceğini bilmiyorum.Fakat en son giriş yaptığı tarih ve saati gösterecekseniz bu veriyi db de tutmanız lazım.Kullanıcı login olduğu zaman en son login olduğu tarih ve saati gösterecek ve en son tarih ve saati db ye kaydedecektir.
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #3
ID-KullaniciAdi-Baglan-Cik başlıkları olan bir tablo yapın
Login durumunda son kayıda isim atın ve o anki tarih saati kaydedin ID numarası hafızada kalsın. program kapata bastığınızda ID noya konumlanıp Cik kısmına o anki tarih ve saati atın böylece program kırılırsa boş kalacak ve hatayı da yakalarsınız. login ekranına da o kullanıcının bir önceki Baglan ve Cik alanlarını getirin.
Murat YANDEMİR ( PyramiD YAZILIM Uluslar Arası Nakliye Programları )
Bilgisayar Programcısı (1989'dan beri)

+rep Yollar biter Access bitmez. +rep
Çözüldü #4
merhaba.kullanıcının en son giriş yaptıgı tarihi ekranda göstermek için örnek ekledim.bunun üzerinde yardımcı olabilir misiniz bana?
.rar visual basic net.rar (Dosya Boyutu: 2,09 KB | İndirme Sayısı: 23)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task