AccessTr.neT
müşteri satış barkodlu prg - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Örnekleri ve Uygulamaları (https://accesstr.net/forum-access-ornekleri-ve-uygulamalari.html)
+--- Konu Başlığı: müşteri satış barkodlu prg (/konu-musteri-satis-barkodlu-prg.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: müşteri satış barkodlu prg - edipsoylu - 07/10/2015

(07/10/2015, 20:21)mehmetdemiral yazdı: "Sizin sisteminiz" derken, bu çalışma bana ait değil yalnız. Simendifer arkadaşımız yapmış. Ben sadece hata olan bir formu onun hoşgörüsüne sığınarak düzelttim. Belirteyim dedim.
kusura bakmayın hocam siz yanıt verince soruna bende dikkatsiz davrandım syn simendifere
ait bu çalışmayı sizin olarak düşünmüşüm ; programı sendegizli isimli bir arkadaş bazı eklemeler yaparak sunmuş ve syn simemdiferin bu programı yaptığını yazmıştı benim dalgınlığıma geldi herkese teşekürler bu prgramdaki sorunun çözülmesini bekleyen bir arkadaş varı amed amed isimli o bölümdede paylaştım düzeltilmiş halini iyi çalışmalar

Cvp: müşteri satış barkodlu prg - simendifer - 07/10/2015

program eklendikten sonra ACCESSTR.NET ailesinindir ben öyle düşünüyorum katkı yapan herkese teşekkürler

Cvp: müşteri satış barkodlu prg - mehmetdemiral - 07/10/2015

Sayın simendifer de sendegizli de barkod bölümünü benim yaptığım çalışmadan aldıklarını yazmışlar. Sanırım siz onu görünce çalışmanın tamamını benim yaptığımı düşündünüz. Sorun değil.

Cvp: müşteri satış barkodlu prg - mehmetdemiral - 07/10/2015

(07/10/2015, 20:38)simendifer yazdı: program eklendikten sonra ACCESSTR.NET ailesinindir ben öyle düşünüyorum katkı yapan herkese teşekkürler
Haklısın abi, ben bazı çalışmalarımın kurulum dosyalarında bile artık klasör ismi olarak "Accesstr" kullanıyorum. Bknz. Teknik Servis Img-grin)

Cvp: müşteri satış barkodlu prg - edipsoylu - 08/10/2015

mehmet hocam burada veresiye bölümünün işleyişinde bir sıkıntı mı var?örnek satış :172 tl
müşterinin ödediği:72 tl taksit :100 tl 5 taksit olsun veresiye: buradaki forumül sorguda VERESIYE: Nz([SATIS])-Nz([ODEME])-Nz([TAKSİT]) 172-[72]-[100] mali durum sonuçlarında veresiye :200tl oluyor bu işleyiş doğru mudur? bu bölümü çözemedim
mali durumdaki veresiye :=([satilan])-([odenen]-[taksit])
172-(72-100)= 200 buraya göre doğru oluyor ama sonuçta satış 172 tl ama veresiye 200 tl oluyor

Cvp: müşteri satış barkodlu prg - atoz112 - 08/10/2015

sayın edipsoylu,

takdir edersiniz ki;
bu kategori,Örnek Uygulamaların yayınlandığı kısımdır.dolayısı ile,Site Kuralları sayfasını tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte,bu örnek konuyu bağlantı göstermek sureti ile sorunuzu ya da talebinizi içerecek yeni bir konu açarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

böylece,hem bu konunun mesaj yoğunluğunu artırmamış olursunuz hem de benzer soruna maruz kalabilecek olan diğer üyelerin site içi aramalarda alternatif bir konuya da bakınmasını ve incelemesini de sağlamış olursunuz.ayrıca,sorununuza daha hızlı bir katılım da elde etmiş olursunuz.

konunuza,örnek uygulamanızı;içeriğinde farazi gerçek dışı bilgiler ve 5-10 kayıt barındıracak şekilde eklemeniz de yerinde olacaktır.

uygulamanızda herhangi bir soruna veya hataya maruz kalacak olursanız,bu hata veya sorunların gerek isimlerini ayrıntılı belirterek ya da sorunları net ifade ederek ve gerekse de ekran görüntüleri dahi eklemek sureti ile,çözümler arayabilirsiniz.

katılımcılar tarafından,açacağınız konuda uygun görülecek olan gerekli bilgi ya da örnek paylaşımlarının yapılması da mümkün olacaktır.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.