AccessTr.neT
[Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: AccessTr.neT Genel (https://accesstr.net/forum-accesstr-net-genel.html)
+--- Forum: Serbest Bölge (https://accesstr.net/forum-serbest-bolge.html)
+--- Konu Başlığı: [Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) (/konu-dogum-gunu-adminim-iyiki-dogmussun.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

[Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - alpeki99 - 22/09/2010

Sitemizin kurucusu sayın sledgeab'in doğum günü olması dolayısıyla tebrik ederim. Allah sevenleri ve sevdikleriyle hayırlı bir ömür yaşamayı nasip etsin inşaallah.

Cvp: [Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - ogulcan92 - 22/09/2010

Sevgili Ozan
Arkadaşlar yıldızlar gibidir; onları her zaman göremezsin ama, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki tüm kalbimle yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden, ailenden ve sevdiklerinden uzak olmasını diliyorum. İyi ki varsın ve de iyi ki doğmuşsun! Hep birlikte nice senelere... Doğum günün kutlu olsun!

Cvp: [Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - benremix - 22/09/2010

(22/09/2010, 13:02)ogulcan92 yazdı: Sevgili Ozan
Arkadaşlar yıldızlar gibidir; onları her zaman göremezsin ama, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki tüm kalbimle yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden, ailenden ve sevdiklerinden uzak olmasını diliyorum. İyi ki varsın ve de iyi ki doğmuşsun! Hep birlikte nice senelere... Doğum günün kutlu olsun!

Sn Oğulcana aynen katılıyorum. Saygılarımla...

Cvp: [Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - Seruz - 22/09/2010

(22/09/2010, 13:02)ogulcan92 yazdı: Sevgili Ozan

Bende, bu sözlerin üzerine ilave edecek bir şey bulamadım.
İyi ki doğdun Ozan, nice senelere.

Cvp: [Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - POWER - 22/09/2010

Oğulcan öyle güzel dile getirmişinki üstüne birşey yazılmaz.

Nice senelere Ozan kardeşim.

Cvp: [Doğum Günü] Adminim İyiki Doğmuşsun :) - C*e*l*o*y*c*e - 22/09/2010

Yetmiş Yedi senesi Eylül yirmidokuz,
İyiki doğmuşsun Arkadaşım Ozan.
Beyhude bir kutlamadır benim ki,

Daha nice yıllar dilerim sana,
Allah bağışlasın baban anana.
Çok asker eylersin sen bu vatana,

Adın gibi Şair ve Ozan kalasın,
Nesilden nesile kökler salasın.
İnşallah gönlüne göre bulasın,

Gönül isterdi ki,orda olsaydım,
Seninle bir muhabbete dalsaydım.
Çok sevdiğin bir hediye alsaydım,

Çok üzüldü teyzen ile kuzenin,
Çarkına tükürem böyle düzenin.
Karada bile gemisi yüzenin,

Celoyce emminde uzattı sözü,
Bakıyor görünür, görmezki gözü.
Sevip sevilmektir,her işin özü,

Buda alıntı bir şiiri sana çevirmemdir Img-grin ,AİLEN İLE BİRLİKTE NİCE MUTLU YILLARA KARDEŞİM