AccessTr.neT
Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? (/konu-accesste-parmak-izi-cihazi-senkronize-shift-programi-nasil-olusturulur.html)

Sayfalar: 1 2

Cvp: Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? - ozanakkaya - 12/01/2017

Merhaba, içeriğinde 4-5 satır veri bulunan örnek txt uzantılı dosya ile verinin aktarılacağı tablo bulunan örnek uygulamanızı ekleyebilir misiniz?

Cvp: Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? - mugursan - 13/01/2017

(12/01/2017, 18:33)ozanakkaya yazdı: Merhaba, içeriğinde 4-5 satır veri bulunan örnek txt uzantılı dosya ile verinin aktarılacağı tablo bulunan örnek uygulamanızı ekleyebilir misiniz?

İyi geceler ozanakkaya. İstediğiniz gibi örnek isimli dosya içerisine txt uzantılı dosya ve verinin aktarılacağı örnek bir Access uygulaması ekledim. Bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Cvp: Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? - ozanakkaya - 13/01/2017

Merhaba,
txt dosyasındaki virgüller ve boşluklar farklı dosyada da aynı mı acaba?

Deneme yapabilmem için farklı bir tarihe ait txt belgesi ekleyebilir misiniz?

Cvp: Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? - mugursan - 13/01/2017

(13/01/2017, 16:13)ozanakkaya yazdı: Merhaba,
txt dosyasındaki virgüller ve boşluklar farklı dosyada da aynı mı acaba?

Deneme yapabilmem için farklı bir tarihe ait txt belgesi ekleyebilir misiniz?

Merhaba,
Backup isimli dosyanın tamamını gönderiyorum. Çünkü esas olay günlük parmak izi verilerini o günün tarihi ile txt dosyası içine kayıt ediyor. txt dosya isimini Access form a bir textbox eklesem textbox ta yazdığım dosya ismi eşlediği txt dosyadaki verileri alsın. 

Microsoft Excel ' de Veriler Sekmesinde Metin Al ile dosya içindeki tek bir txt dosyasından verileri alabiliyorum. özelleştir ile istediğim şekilde sütunlara böldüm fakat 2-3 işlem yapmak istemiyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Cvp: Accesste parmak izi cihazı senkronize shift programı nasıl oluşturulur ? - ozanakkaya - 13/01/2017

Merhaba,

Formdaki butonu tıklayıp txt uzantılı belgeyi seçiniz.

İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.

(13/01/2017, 17:58)ozanakkaya yazdı: Merhaba,

Formdaki butonu tıklayıp txt uzantılı belgeyi seçiniz.

İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.

Merhaba,

Öncelikle çok teşekkür ederim. Access'te her şeyden önce VB kod bilgisi gerekiyor. Ufak tefek uygulamaları yapmak kolay . Biraz komplike uygulama yapmak isteyince devreye VB kodları giriyor. Ellerinize, emeğinize sağlık. Sizin için ufak benim için büyük bir yardım oldu. Accesstr.net ailesine teşekkür ederim.