AccessTr.neT
Access Programı Demo Yapma Sorunu - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Access Programı Demo Yapma Sorunu (/konu-access-programi-demo-yapma-sorunu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Access Programı Demo Yapma Sorunu - karam - 01/12/2008

arkadaşım bu program Access 2000 versiyonunda mükemmel çalışıyor ama 2003 te çalışmıyor sadece kaçıncı giriş olduğu bilgisini vererek bir sonraki menüye geçiyor ve normal çalışıyor 20003 versiyonu için olan varmı veya kodlardan hangisi değişmesi gerekiyor.

Cvp: Access Programınızı Demo yapma - alpeki99 - 01/12/2008

Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi açılışta şu kadar çalıştırıldı vs. yazar. Siz Demo gün sayısını kafanıza göre değiştirmelisiniz. Tarihi ileri alın bilgisayardan mesela 1 yıl sonraki tarihte iken programı tekrar çalıştırın ve hala çalışmıyorsa kod da problem vardır. Ancak bildiğim kadarıyla bu kodu çoğu kişi kullanıyor ve şu ana kadar kimse birşey demedi. Dikkat etmeniz gereken bu koruma yöntemi çok rahatlıkla aşılabilir alternatifleri gözden geçirmelisiniz.

Cvp: Access Programınızı Demo yapma - ozanakkaya - 01/12/2008

Sn karam,

Aşağıdaki uygulamayı inceleyin

Cvp: Access Programınızı Demo yapma - karam - 01/12/2008

Alıntı:Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi açılışta şu kadar çalıştırıldı vs. yazar. Siz Demo gün sayısını kafanıza göre değiştirmelisiniz. Tarihi ileri alın bilgisayardan mesela 1 yıl sonraki tarihte iken programı tekrar çalıştırın ve hala çalışmıyorsa kod da problem vardır. Ancak bildiğim kadarıyla bu kodu çoğu kişi kullanıyor ve şu ana kadar kimse birşey demedi. Dikkat etmeniz gereken bu koruma yöntemi çok rahatlıkla aşılabilir alternatifleri gözden geçirmelisiniz.

Biliyorum bende tüm her yerden araştırıyoru ve bu karşılaştığım sorun ile kimse karşılaşmamaış.
Access 2000 'in Raporda popup ve modal desteğini başaramadığımdan 1 programı ikitürlü hazırlamak zorunda kaldım Access2000 ve Access 2003 ve sonrası için aynı prgramda Access 2000 de ilem ve kodlar mükemmel çalışyor ama 2003 teekran daha öncede anlatığım gibi pas geçiyor
programa 10 günlük süre veriyor ve bilgisayarın tarihini 2 ay sonraya alıyorum 2000 de sorun yok ancak 2003 te sadece uyarı verip geçiyor bende 2000 vb ile 2003 vb arasında kod ve anlam farkımı ? var ki böyle bir şey yapıyor hiç karşılaştınız mı ? diye sordum ilginiz için teşekür isterseniz uygulamayı deneyin eğer çözebilirseniz çok mutlu olacağım teşekürler.

Cvp: Access Programınızı Demo yapma - karam - 01/12/2008

Alıntı:Sn karam,

Aşağıdaki uygulamayı inceleyin

Arkadaşım harika bir giriş yapmışsın belki benim sorunumu çözer .
yaptığınız program içinde bunu nasıl kullanıcının ulaşmasını engelliyorsunuz diyelimki ben bu modülü proram içine attım ve tabloyuda kullanıcı kendi karasına göre başka isimle süre vermeyi nasıl önleriz
emeğine sağlık
teşekürler

Cvp: Access Programınızı Demo yapma - Puletin - 01/12/2008

sn Karam Kızımın Ameliyatı nedeni ile bir süredir ayrı idim mesajınıza cevap veremedim ancak arkaşlar cevap vermişler..
Bende 2003 kullanıyorum ve kod sorunsuz çalışıyo...

Not bence sayın Sledgeab ın örneği çok daha güzel....