AccessTr.neT
Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? (/konu-onay-kutu-kodu-nasil-olmalidir.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - assenucler - 29/05/2009

Sayın okileturc hocam;

Süper oldu teşekkürler.

Ancak küçük bir ricam olacak.

HareketTur Form'ile yaratılan borç hareket sayısı 45 adet ancak HAREKET_DAIRE_ID alanında 20 ve 40 ID nolu satırlardaki kayıtın olmamasını nasıl sağlıyabiliriz? Nedeni 20 ve 40 ID nolu dairelerin sanal daire kayıtları olması...

Emekleriniz ve katkılarınız için en içten teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi ve saygılar..
Hocam, son mesajınızda yazdıklarınızla beni çok heyecanlandırdınız... Dediklerinize aynen uyacağım. Ancak Süzmeleri yapma konusunda, nasıl yapacağım diye moralim bozuldu...

Hocam ben tamamen size bağlıyım. Sizin yaratıcı fikirlerinizle ortaya daha güzel bir çalışma çıkacak.

Sevgi ve saygılar.

Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - okileturc - 29/05/2009

Başka istisnalar da olabilir
O nedenle daire kartlarına
"Otomatik taahhuk E/H" checkbox koydum
Yönetim dairelerinde "Hayır" işaretledim
Buton sadece "Evet" lere çalışacak şekilde değiştirildi

Kolay gelsin
Ancak pazar günü genel form konusunda
birşeyler yapabilrim. Bugün yarın yoğun olacağım

Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - assenucler - 29/05/2009

Sayın okileturc hocam..

Sağolasın, varolasın... Benim için sorun yok...

Her şey içtenliğiniz ve gönlünüzün güzelliği gibi olsun.

Sevgi ve saygılar.

Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - assenucler - 31/05/2009

Sayın Okileturc;

Günaydın ve iyi hafta sonları...

Dosya'ya 2 tablo ekledim. Ayrıca Parasal Durum Tablosu (FAT) Form tasarımına ilişkin word belgesi ekledim.

Sonuçta, banka, gelir ve gider hareketleri sonucunu word tasarımındaki gibi formüle edebilirsek, Apartman Yönetimi her ay sonu itibariyle Bilanço (Parasal Hesap Durum) Tablosu ortaya çıkabilecektir.

Selam, sevgi ve kolaylıklar...

Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - assenucler - 31/05/2009

Hocam;

Yukarıdaki dosyanın yeni şekli aşağıdadır.

Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - tdsharun - 31/05/2009

Sayın assenucler, yardımcı olmak istedim. Ancak bir türlü işin içinden çıkamadım. Açıklamasını yaptığınız tabloyu bile bulamadım. Ne nerden alınacak, hangi değerler neyle işleme tabi tutulacak, ne gibi işlemler yapılacak, bununla form mu hazırlanacak, sorgu mu oluşturulacak, hiçbir şey anlayamadım. Word belgesinde sadece bir dizi hesap var. Hiçbir açıklama yok. Ne yapmak istediğinizi bir türlü anlayamadım yani.

Eklediğiniz dosyayı kontrol eder misiniz acaba gerçekten doğru dosyayı mı göndermişsiniz. Çünkü word belgesinde bahsi geçen tabloyu bile bulamadım. Konuya vakıf olmadığım için anlamak bile zor oldu.

Kolay gelsin...