AccessTr.neT
Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: AccessTr.neT Genel (https://accesstr.net/forum-accesstr-net-genel.html)
+--- Forum: Serbest Bölge (https://accesstr.net/forum-serbest-bolge.html)
+--- Konu Başlığı: Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) (/konu-dogum-gunu-kutlamasi-mevlid-kandili.html)

Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - iscinar - 03/02/2012

Mevlid sözlükte "doğum yeri ve zamanı" demektir. Mevlid ya da Veladet Kandili Efendimiz Hazreti Muhammed sallahu aleyhi ve sellemin kâinatı varlığıyla şereflendirdiği doğum gecesi olan Hicrî Rebiul-evvel ayının onikinci gecesidir. (Bu gece)

Dinimizce mübarek sayılan ve yıl içerisine adeta serpiştirilen bu günlerin
İslam toplumuna getireceği barış ve huzur açısından en önemli katkılarından biri de insanlar arasındaki olumsuzlukları iyileştirme gücüdür.

Rabbim böyle gecelerin, toplumunmuza barış, huzur ve saadet getirip aramızdaki olusuzlukları gidermesine vesile kılsın inşaallah.

------------------------------------------------------------------------------------
Ayrıca
Sn Mehmet DEMİRAL ve Sn. Kur@l'a da mutlu bir ömür geçirmeleri dileklerimi iletiyorum.

Cvp: Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - accessman - 03/02/2012

(03/02/2012, 10:07)iscinar yazdı: Mevlid sözlükte "doğum yeri ve zamanı" demektir. Mevlid ya da Veladet Kandili Efendimiz Hazreti Muhammed sallahu aleyhi ve sellemin kâinatı varlığıyla şereflendirdiği doğum gecesi olan Hicrî Rebiul-evvel ayının onikinci gecesidir. (Bu gece)

İslam toplumuna getireceği barış ve huzur açısından en önemli katkılarından biri de insanlar arasındaki olumsuzlukları iyileştirme gücüdür.

Rabbim böyle gecelerin, toplumunmuza barış, huzur ve saadet getirip aramızdaki olusuzlukları gidermesine vesile kılsın inşaallah.

------------------------------------------------------------------------------------
Ayrıca
Sn Mehmet DEMİRAL ve Sn. Kur@l'a da mutlu bir ömür geçirmeleri dileklerimi iletiyorum.

Peygamber Efendimiz (sav) hürmetine Tüm insanlar için hayırlı, sağlıklı, uzun bir ömür ve ebedi cennet bahçeleri temenni ediyorum

Cvp: Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - benremix - 03/02/2012

(03/02/2012, 11:10)accessman yazdı:
(03/02/2012, 10:07)iscinar yazdı: Mevlid sözlükte "doğum yeri ve zamanı" demektir. Mevlid ya da Veladet Kandili Efendimiz Hazreti Muhammed sallahu aleyhi ve sellemin kâinatı varlığıyla şereflendirdiği doğum gecesi olan Hicrî Rebiul-evvel ayının onikinci gecesidir. (Bu gece)

Ayrıca

Peygamber Efendimiz (sav) hürmetine Tüm insanlar için hayırlı, sağlıklı, uzun bir ömür ve ebedi cennet bahçeleri temenni ediyorum

Amiiiiin....

Saygılarımla.

Cvp: Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - Kur@l - 03/02/2012

Alıntı:Peygamber Efendimiz (sav) hürmetine Tüm insanlar için hayırlı, sağlıklı, uzun bir ömür ve ebedi cennet bahçeleri temenni ediyorum
Allah Razı Olsun.Amin.

Cvp: Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - DUAYEN - 03/02/2012

(03/02/2012, 11:52)Kur@l yazdı:
Alıntı:Peygamber Efendimiz (sav) hürmetine Tüm insanlar için hayırlı, sağlıklı, uzun bir ömür ve ebedi cennet bahçeleri temenni ediyorum
Allah Razı Olsun.Amin.

Cvp: Doğum Günü Kutlaması (Mevlid Kandili) - Puletin - 03/02/2012

Rabbim böyle gecelerin, toplumunmuza barış, huzur ve saadet getirip aramızdaki olumsuzlukları gidermesine vesile kılsın inşaallah.