AccessTr.neT
Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Visual Basic .NET (https://accesstr.net/forum-visual-basic-net.html)
+--- Forum: Visual Basic .NET Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-visual-basic-net-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında (/konu-crystal-report-sayfa-ayari-hakkinda.html)

Sayfalar: 1 2

Cvp: Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında - ozanakkaya - 29/11/2011

Burada yanlış anlaşılan bir durum var sanırım, sorulara cevap yazan yöneticiler olarak amacımız yardım değil, Site Kurallarına uygun açılan konulara yardım. Burada Site Kurallarına uymak zorunludur. Ayrıca %50 uyarı puanı 13-01-2011 tarihinde benim tarafımdan verilmiş.
Konu taşınmıştır.

Cvp: Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında - drummers - 29/11/2011

(29/11/2011, 23:43)sledgeab yazdı: Burada yanlış anlaşılan bir durum var sanırım, sorulara cevap yazan yöneticiler olarak amacımız yardım değil, Site Kurallarına uygun açılan konulara yardım. Burada Site Kurallarına uymak zorunludur. Ayrıca %50 uyarı puanı 13-01-2011 tarihinde benim tarafımdan verilmiş.
Konu taşınmıştır.

O konudada haksızdın, beni haksız yere banlamıştın, haksız yere uyarı vermiştin. Yani hakkımı yedin. Sana hakkımı helal etmiyorum

Cvp: Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında - ozanakkaya - 30/11/2011

(29/11/2011, 23:49)drummers yazdı:
(29/11/2011, 23:43)sledgeab yazdı: Burada yanlış anlaşılan bir durum var sanırım, sorulara cevap yazan yöneticiler olarak amacımız yardım değil, Site Kurallarına uygun açılan konulara yardım. Burada Site Kurallarına uymak zorunludur. Ayrıca %50 uyarı puanı 13-01-2011 tarihinde benim tarafımdan verilmiş.
Konu taşınmıştır.

O konudada haksızdın, beni haksız yere banlamıştın, haksız yere uyarı vermiştin. Yani hakkımı yedin. Sana hakkımı helal etmiyorum

Cevabın cevaptan çok ukalalığa benzemiş.

Cvp: Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında - drummers - 30/11/2011

(30/11/2011, 00:01)sledgeab yazdı:
(29/11/2011, 23:49)drummers yazdı:
Konu taşınmıştır.

Cevabın cevaptan çok ukalalığa benzemiş.

Kızacak birşey göremiyorum. Bana ilk olayda yaptığının aynısı, ama sonuçta haksızlığa uğrayan ben olmuştum ilk seferinde. Bu seferde kızıp bozulacaksan ben bu sefer kızmamaya söz verdim kendime, beni banlıyabilirsin, eğer vicdanın rahatsa tabi

Cvp: Crystal Report Sayfa Ayarı Hakkında - ozanakkaya - 30/11/2011

Yanlışınız var, cevap size ait idi.

(12/01/2011, 01:06)drummers yazdı: Ya dokunursa ?
Cevabın cevaptan çok ukalalığa benzemiş. Moderatöre yakışmamış

Konuyu uzatmanın gereği yok. Konu taşınmıştır.