AccessTr.neT

Tam Versiyon: tüketici kredisi hesaplama programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar ekteki örnekte Araç kredisinde, konut kredisinde, ve ihtiyaç kredilerinde kullanılan (Bileşik faiz) kredi hesaplama programı örneğini, herkesin anlayacağı şekilde kod kullanmadan hazırladım . Programı kendi yaptığınız programlara çok rahat bir şekilde entegre edebilirsiniz. Ben birkaç kez bankaların kredi hesaplama araçları üzerinde test ettim çok küçük küsüratlar dışında herhangi bir sorun gözükmüyor. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
paylaşım için teşekkürle güzel bi çalışma olmuş
Emek ve paylaşımınız için teşekkürler..
(28/12/2010, 13:10)assenucler yazdı: [ -> ]Emek ve paylaşımınız için teşekkürler..

Saygılar....
Arkadaşlar, değerlendirmeleriniz için hepinize teşekkürler. Umarım ihdiyacı olanlar istifade eder.
(28/12/2010, 02:39)estapan yazdı: [ -> ]Arkadaşlar ekteki örnekte Araç kredisinde, konut kredisinde, ve ihtiyaç kredilerinde kullanılan (Bileşik faiz) kredi hesaplama programı örneğini, herkesin anlayacağı şekilde kod kullanmadan hazırladım . Programı kendi yaptığınız programlara çok rahat bir şekilde entegre edebilirsiniz. Ben birkaç kez bankaların kredi hesaplama araçları üzerinde test ettim çok küçük küsüratlar dışında herhangi bir sorun gözükmüyor. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

helal olsun.

bizim gibi kredi mahkumları için büyük kolaylık...

teşekkürler.