AccessTr.neT

Tam Versiyon: İngilizce Kelime ve Kalıp Ezber Programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Yöneticiler ilgili yerlere taşır.

Daha iyisi yapılana kadar eniyisi bu.

İçinde binlerce ingilizce kelime ve karşılığı mevcut. Kendim ve benim çocuk için hazırlamıştım.

sadece sandalyenizin arkasına yaslanın "EnglishBoards" forumuna tıklayın. kelimeler 5 sn'de bir otomatik geçiyor. Süreyi isterseniz forumun olayından arttırabilirsinir.

"EnglishBoardsKaydet" forumu ile isterseniz sizde kelimenizi kaydedebilirsiniz.

"englishExaminations" forumu ile KPDS, ÜDS sorularını yazmak için hazırladım fakat daha yazamadım

"smallStory" forumu ile kısa hikayelerin ingilizce ve türkçe karşılığını siz de ekleyebilirsiniz.

Gireceğiniz sınavlarda başarılar
Sayın iterlemez, çok güzel bir çalışma, emekleriniz için çok teşekkür ederim. +rep
Sn İterlemez emek ve paylaşım için teşekkürler. Kelimeler için resim de eklense çok daha harika olur... Ellerine sağlık...

Saygılar....
+rep
Orjinal bir uygulama olmuş tebrikler. Programı geliştirirseniz çok daha mükemmel olacaktır. Neler yapılabilir:
  • Veritabanı bölünür. Data dosyasını Internet üzerinden indirerek güncellik korunur.
  • Sorular arasında geçiş süresini ayarlar tablosundan okuyabilir. Böylece herkes kendine göre ayarlar.
  • Test özelliği eklenilebilir.

Geliştirmeyi düşünüyorum.

Çeşitli test teknikleri deneyeceğim fakat zaman alacak.

Bittiğinde yine paylaşırım
Paylaşım için teşekkürler iterlemez.
Sayfalar: 1 2 3 4 5