AccessTr.neT

Tam Versiyon: sorgulama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
fatura sorgalama programında sorgulama yapamıyorum. abone no 4223 arkadaşım mehmet bilgi e ait. Sorgulama yapabilmem için abone nosunu yerine koyabiliyorum ama sorgulama düğmesini çalıştıramıyorum. Bu konu daki yardımlarınızı bekliyorum örnek program turkanf. Teşekkürler
"Çöp kutusuna" açmış olduğunuz konu Access Sorular ve Cevaplar kategorisine taşınmıştır.
Sayın tteoman;
Girdiğiniz sitnin kaynak kodlarına bakın. (tarayıcınızda kaynağı göster diye bir bölüm vardır) Oradan "sorgula" tuşunun item numarasını bulmaya çalışın. Olmadı o kodları herhangi bir web sayfası hazırlama programına kopyalayıp , oradan görmeye çalışın. Bulduğunuzda "click" olayı hazırlatın. Burada web servislerden sorgulama yapma örnekleri çok. Forumumuzda "wbservis" diye aratırsanız bir çok sonuç göreceksiniz. İncelerseniz programınızın ileriki aşamalarında işinize yarayacak çok bilgi bulacaksınız.
Saygılarımla, iyi çalışmalar.
ilginize teşekkürler. Bağkur sorgulamayı yapmıştım orda id olarak belirtmişti butonu ama burda value olarak belirtmiş ve oluşturduğumuz click çalışmıyor. Ama bilgi insanın peşinden koşturmaz önemli olan bizim onun peşinden koşturmamız..Saygılar