AccessTr.neT

Tam Versiyon: access başka programla bağlantı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba herkese kolay gelsin.
Ekte verdiğim programda ykbs kayıt formu ile frm_web formunda bulunan program arasında ortak bilgi girişleri arasında nasıl bağlantı kurabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Sayın atthegates, ekteki örneği inceler misiniz...
1-Öncelikle frm_web'den giriş yapınız ve veri gönderimini(Verileri Aktar Butonu) o şekilde deneyiniz.

2-Yeşil kart kayıtlarının ilçelere göre dağılımı eklentinizi neden eklediğinizi anlayamadım.
Web'den veri alma ve gönderme konusunda çok emekleri geçen Sayın sledgeab hocama da bu vesile ile teşekkür ediyorum...
Sayın durkheim örneği heyecanla masaüstüme kaydettim işim bitince bakacağım emeğinize ellerinize sağlık.Çok teşekkür ederim.
Hocam ellerinize sağlık tüm yeşilkart bürosu olarak size teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Hocam örneği inceledim gerçekten çok ama çok işe yaradı yalnız bakanlığın online programındaki doğum yeri ve adreste benim programa girdiğim veriler yok doğum yerinde 1 yazıyor adres boş sadece bu problemim var beni tekrar bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Doğum yeri için
tarayici.Document.getElementById("dogumYeri").Value = DOĞUM_YERİ.Value
kodu yerine
tarayici.Document.getElementById("dogumYeri").Value = DOĞUM_YERİ.Column(1)

Yazmalısın.
Sayfalar: 1 2 3