AccessTr.neT

Tam Versiyon: Ölümünün 72 Yılında Hala En Büyük TÜRK
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
"Türk Gençliği; Atatürk’ün gençliğe hitabesinde bize işaret ettiği “gaflet ve
dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunan” iktidar sahipleri karşısında
daima uyanıktır; milli menfaatlerini, düşmanlarına ve bu iktidar sahiplerine rağmen her şartta savunmaya hazırdır.Ölümünün 72. Yılında Türk milleti olarak Ulu Önder Atatürk’ün aziz hatırasına ve bizlere bıraktığı mirasa olan bağlılığımızı yineliyor, Ulu Önderimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz."

[Resim: ataturk2.jpg]

Allah Rahmet Eylesin.
O büyük insan, bıraktığı emaneti sonsuza kadar koruyup kollayacağımızdan şüphesi olmadan huzur içinde yatsın.

Ulu Önderimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Alıntı:"Türk Gençliği; Atatürk’ün gençliğe hitabesinde bize işaret ettiği “gaflet ve
dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunan” iktidar sahipleri karşısında
daima uyanıktır; milli menfaatlerini, düşmanlarına ve bu iktidar sahiplerine rağmen her şartta savunmaya hazırdır.Ölümünün 72. Yılında Türk milleti olarak Ulu Önder Atatürk’ün aziz hatırasına ve bizlere bıraktığı mirasa olan bağlılığımızı yineliyor, Ulu Önderimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz."
Teşekkürler chopper07
Ulu Önderimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Ulu Önderimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Allah onlardan razı olsun. Amiiiin...
Saygılar....
Sayfalar: 1 2