AccessTr.neT

Tam Versiyon: İmalat formuna giriş yaptıktan sonra çıkış yapamıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar, İmalat giriş formuna giriş yaptıktan sonra çıkış içinde aynı form tasarladım fakat çıkış yapamıyorum ilişkiler hatalı diyor. benim amacım üretilen ürünlerin satışlarını işlemek yani çıkaşlarını yapmak. ilgilenen arkadaşalara şimdiden teşekkürler.
yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar
Sayın zaferdemir37, uygulamanız Access 2007 Veritabanı dosyası ile yapılmış ve bu ACCDB dosyasını açabilmek için bilgisayarımda Office 2007 maalesef yüklü değil, onun için dosyanızı *.mdb çevirdikten sonra eklemeniz daha uygun olacak. Ayrıca; sitemizde ilişkilendirme ile ilgili yeterli döküman mevcut sadece birazcık araştırırsanız sorunu çözeceğinizi düşünüyorum. saygılarımla...

Sn Zaferdemir37 ilişkilerinde ciddi problem var. İlişkiler konusunu incelemeniz gerekir. İlişkili alanların özellikleri aynı olmalı. ÇIKIŞPAKETADEDİ ile Sırano alanı ilişkilendirilemez. Yardımcı olabilecek arkadaş olabilir diyerek 2003 olarak ekledim.
Saygılar...
Sayın benremix çok teşekkür ederim. ilişkilendirme ile ilgili eve t açıkcası çok bilgi sahibi olmadığım için bu tür problemler yaşıyorum örnek bir veritabanı olursa ona bakarakta yapabilirim diye düşünüyorum saygı ve sevgilerimle,
Daha çok kafa karıştıracak gibi geliyor ama örnek veritabanı olarak Polsoft 'taki ilişkileri inceleyebilirsin.

[Resim: 345c714.jpg]
Sayfalar: 1 2