AccessTr.neT

Tam Versiyon: Alışveris sitesi oluşturma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bu bnm ödevim sizden hazır bir program istemiorm sadece fikir istiorm eğer elinizde örnek varsa öğrene öğrene yapmak istyrm ve bu bnm siteye ilk msjım ve bu siteden çıkmıycm çıkmayıda düşünmüorm şimdiiden tşk..d
yaş 17 veri tabanı bölümü okuyorum.
Sayın qkmen aramıza hoş geldiniz.
ASP, PHP gibi web programlama dilleri ile yapılmış hazır portallar var. ilk aşamada projenizi şekillendirmek için faydalı olacaktır.
Sn qkmen, sitemize hoş geldiniz, umarım faydalanırsınız. Bu ilk mesajınıza cevap olarak bunu yazmak istemezdim ancak lütfen Site Kurallarını bir kez okuyunuz, orada göreceksiniz ki;
Alıntı:2-) AccessTr.neT olarak En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri; Türkçemizin güzel kullanılmasıdır. Q W gibi Türkçeyle alakası olmayan harflerin kelime içerisinde kullanılması yasaktır. Konu başlığında ve mesajlarda kelimeler Türkçe yazılmak zorundadır. Kelimeler "acik", "degisik", "cunku", "saol" şeklinde yazılmamalıdır.
[Uyarı Puanı: +2]
Ayrıca, sitemizde örnekleri üyelerimiz hazırlamakta, takıldıkları yerlerde yöneticiler ve diğer üyelerden sorulan sorulara cevap talep etmektedir.
tükçe karakterlere uymadığım için özür dilerim bir daha tekrarlamam.
Alıntı:ASP, PHP gibi web programlama dilleri ile yapılmış hazır portallar var. ilk aşamada projenizi şekillendirmek için faydalı olacaktır.
mustafa teşekkür ederim yardımın için fakat Access üzerinden yapmam gerekio :S
bu programda ilişki türlerini doğru bir şekilde kuramadım lütfen yardımcı olurmusunuz? neyle ilişki kurulacağına dair çizgiler var fakat uygulanmıyor. hocamız bu konuda tam olarak bilgi vermedi ve bunu yapamıyorum. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Güncel...
Sayfalar: 1 2