AccessTr.neT

Tam Versiyon: Kullanıcı Şifresi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba
Ekteki formda bulunan her kişiye bir şifre vererek (Daha sonra eklenecek kişilerede şifre verebilmeliyim) Giriş formunda sadece kendi bilgilerini görmelerini ve sadece kendilerine mesai yazabilmelerini sağlamak ve rapor yazdır butonuna tıkladığında Giriş formunda işlendi olarak işaretlenmemiş sadece kendi mesailerinin dökümünü alabilmelerini sağlamak istiyorum.
Ayrıca şifreyi sadece ben verebilmeliyim.kimse bir başkasının mesaisini görmemeli ve ben bütün herkesin mesailerini görüp kayıt yapabilmeliyim.
Bu konuda yardıma ihtiyacım var.
Saygılarımla.
iyi akşamlar sorunuzun cevabı varmı yapılabilrmi onu bilmiyorum ama yardımcı olmak anlamında en azından ilk adım olsun diye ASİS programında kullandığım ve ekte sizin isteğinizin belki bir kısımını karşılayabilen gelişmiş kullanıcı yetkilendirmesini kendinize uyarlamaya çalışın şekil ve diğer değişiklikleri yaptıktan sonra belki isteğinize kodlarla biraz daha yaklaşılabilir.
Sn. abdulvahap
İlginize cok teşekkür ederim.
Aralık ayı ortasına doğru bu çalışmayı bitirip işlevsel hale getirmem gerekiyor.
Bitirebilirsem sitede paylaşacağım.
Saygılarımla.
anlamadım neye teşekkür ettiniz gelşimiş kullanıcı şifresi işinize yarıyormu yoksa başka formülmü arıyorsunuz
Ekteki örnek işinize yararmı bilmiyorum ama yol gösterebilir.
Kullanıcı eklemek için şifre sistem saati dir.
yani saat 12:26 ise 1256 saat 09:37 ise 0937
Ellerinize sağlık, güzel örnekler.........
Sayfalar: 1 2