AccessTr.neT

Tam Versiyon: Güzel bir hesap makinesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Gerçek gibi görünümü var. Orjinal bir hesap makinesi.
sevgili mehmet zulayı patlatmışsın Biggrin

güzel örnekler. pass girişli butonu beğendim en çok. ama bak bu hesap makinesinin görünümü gerçek, çalışması sahte ;) ondalığı toplama hariç hesaba katmıyor Hoba
Olsun, biz onu istersek düzeltiriz. Görselliği güzel ya.. Zaten o örneklerin çoğu access97 örnekleridir. Ben birçoğunu vonert ettim. Belki bu arada bazı özellikler yokolmuş olabilir.
amacım, çalışmasında kullanmak için import etmek isteyenleri uyarmaktı. hesap işleri önemli. görsellik karın doyurmuyor. sen yapmadın neticede, alınmadın diye umuyorum.
iyi bayramlar sevgili mehmet.
hocam vb ile hazırlamadım ama birde bunu inceleyebilir misiniz? bir yerde eksiği var mı?

[Resim: hesapmakined193b.jpg]
erkan en bariz hata işlemi değiştirdiğinde çalışmaması. misal 10la 5i çarpak istedin
10 yazdıktan sonra çarpıya basacağına yanlışlıkla eksiye basar sonra çarpı 5 dersen sonuç vermiyor. bunu düzeltmen lazım. bu kullanıcının sık yaptığı bir hata çünkü.diğer türlü çalışan aksamda başka bir sıkıntı görmedim.

ama ilave edebileceğin şeyler olabilir.
-ilk ondalığa bastığında sıfırı otamatik attrabilirsin.
-rakamdan sonra işlemlerden birine bastığında rakam silinmemeli.
-sadece rakama focuslandığında değil çerçevenin içinde biryere tıklandığında değeri atmalı.
-kodları focus merkezlimi hazırladın bilmiyorum ama imleç ekranda gözükmemeli.
-ekrana elle girişe izin vermişsin ama işlem yapılamıyor. bence elle giriş yapılmasın

maddeler halinde yazdıklarım olmasada olur ama ilk yazdığımı dikkate al derim sevgili erkan.
sanada iyi bayramlar dilerim.
Sayfalar: 1 2