AccessTr.neT

Tam Versiyon: C# dinamik filtrelemeyi Vb.nete nasıl çeviririm
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Örnekteki C# dinamik filtrelemeyi vb.nette yapmak istiyorum,buna benzer filtreleme örneği elinde olan varsa ekleyebilirmi veya bunu vb.nete uyarlayabilirmiyiz.
2010 kullandığım için bakamadım ama merak ettiğim şey şu. Siz grid üzerinde kayıtları listeleyebiliyor musunuz?
merhaba,

C# kodlarınızı VB.Net kodlarına çevirme işlemleriniz için harici siteler mevcut.aşağıdaki linklerde bunlardan birkaçı söz konusu.inceleyip deneyebilirsiniz.

fakat,şunu da hatırlatmak gerekir ki,doğru sonuçlar almak kimi zaman kesin sonuç olarak elde edilemeyebilir.yine de,bir nebzede olsa,fikir vermek açısından katkı olabilir diye düşünmekte fayda var.

developerfusion

dotnetspider

iyi çalışmalar.
saygılar.
Merhaba Vatoz Bey daha önceden bu programın kodlarını vb.nete çevirdim ama hata verdi,bu nedenle yardım istedim.

Evet Alpeki Bey listeleyebiliyorum.
Örnekte datagridviewde comboboxa veri yazarak filtreleme yapıyorum ama biraz sorunlu.Combobox1 e Y yazarsam Y ile başlayan veriler geliyor ama combobox1 de hemen doluyor yani ikinci harf girmeme fırsat vermiyor.Ayrıca combobox1 doluyken combobox2 yede veri yazarak birbirine bağlı filtrelemedede aynı sorun oluyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
İncelermisiniz...

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...
Sayfalar: 1 2