AccessTr.neT

Tam Versiyon: Ekleme Sorgusu Problemi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
slmlar arkadaşlar benim bir sorunum var ve forumdan yardım isteyemiyorum çünki hazırladığım dosyayı nete aktaramıyorum saolsun mecnun24 arkadaşın yaptığı programı kendime uyarladım ancak bir ekleme sorgusunu halledemiyorum bana o programda tek seferde bütün hayvanları aşılayabileceğim basit bir form yapabilirmisiniz kaç gündür uğraşıyorum ama eminim ilgilenenlerin 5 dk nı almaz yardımcı olursanız sevinirim

parola hala aynı (pe7214) onu kaldıramadım isterseniz shiftle açın birde doğumu yaklaşanları göstermiyor o konuda da yol gösterirseniz sevinirim
arkadaşlar bir kişi yardım edebilirmi çiftlik takibi konusunda lütfen
Aşağıdaki Linkten cevabınızı indiriniz...

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...
bana o programda tek seferde bütün hayvanları aşılayabileceğim basit bir form yapabilirmisiniz demişsiniz
bana mantıksız geldi
konuyu tam açıklarmısınız tek sefer bütün hayanları aşılamak bunların yaşları aynı değildir sanırım benim mesleğim değil ama konuyu neden böyle yapmak istediğinizi açıklarsanız daha çabuk yardımcı olabiliriz
öncelikle powera teşekkür ederim hayvanların hepsini aşşa yukarı hepsini aşılarız bir kaç tane kalır onları da listeden silerim öle düşündüm bir kaç tanesi aşılanırsa onları zaten mecnun24 tek giriş eklemiş ordan yaparım çok teşekkürler