AccessTr.neT

Tam Versiyon: Talep Takip Tablosu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar Selam. Bir denizcilik firmasında satınalma departmanında çalışmaktayım. Sizden ricam gelen talepleri takip edebilmem için kullanışlı bir tablo oluşturmanız. Şöyle özetlersem bir gemi için gelen talebi en az 5-6 firmaya gönderiyoruz. Bunlardan fiyatların geliş zamanı teklifin gönderiliş zamanı gelen fiyat bizim gönderdiğimiz fiyat aradaki fark ve notlar kısmının olması gerekmekte. Olması gerek kalemler Gemi adı-Talep geliş tarihi-yollanan firma-teklif geliş tarihi-teklif yollama tarihi-teklif fiyatı-yollanan fiyat-fark-notlar-teklif durumu ( kabul/bekleniyor/yollandı) ama dediğim gibi bir gemi için aynı teklif 5-6 firmaya gönderiliyor. Bana bu şeklide bir tablo hazırlayabilecek kimse varmı acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Sn. Warlock aramıza hoşgeldiniz. Sitemiz kişiye özel sıfırdan hazırlanacak programları ücretli yapıyor. Diğer türlü yardım talepleriniz için lütfen öncelikle Site Kurallarımızı gözden geçiriniz.