AccessTr.neT

Tam Versiyon: pivottable rapor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar pivottable görünümlü rapor hazırlamak için her hangi bir kod vaya modül varmı

arkadaşlar pivottable görünümlü rapor hazırlamak için her hangi bir kod vaya modül varmı

bir örnek tablo vererek konuyu açayım ekteki veritabanımda daire ve blok formum var bu forma değer belirterek daire bazlı raporumda pivottable larda olduğu gibi bir rapor almak istiyorum daha da açmam gerekirse örnek : Blok A13 daire 1 in eksikleri mahal_sikayet tablosundan pivottable şeklinde rapora yazılması biraz karışık oldu umarım anlatabilmişimdir
sn bulenttum;
Büyük ihtimal sorunuz karışık oldu örnek vererek sorunuzu tekrar sormaya çalışın.
Açıkçası ben anlamadım.
Sn. Kamiljan Jurayev evet haklısınız mesajıma şöyle bir alıcı gözle baktımda ben bile anlamadım Img-grin şöyle özetlemek istiyorum veritabanımda mahal şikayet tablom var bu tablomun içerisinde Blok no ve Daire no kısımları sabit kalacak şekilde diğer verilerde zaten bunlara bağlı raporlama sayfasında görünecek ek olarak bir resim dosyası ekledim raporu bu şekilde alabilirmiyim
frmDeneme diye form oluşturdum oradan bulabilirsiniz.
Dosya ekte, incelerseniz.
hocam tam istediğim gibi olmuş ellerine ve emeğine sağlık yanız raporda 4 kayıttan sonrasını göstermiyor
sn bulenttum;
sorunuzda, kalan bütün alanlar altta gelsin dememişsiniz. Ya da ben mi göremedim. Ben sizin neler düşündüğünüzü bilemem ki. Img-grin
Örnekte 4 alan vermişsiniz ben de 4 alan ekledim bıraktım.
Yaptığım örneğe bakarak diğer alanları da ekleyebilirsiniz.
Sıkıntı yoksa konuyu çözülmüş olarak işaretleyeceğim.
Saygılar
Sayfalar: 1 2