AccessTr.neT

Tam Versiyon: Rapora Resim Ekleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba

Yapmış olduğum Personel formunda eklediğim resimleri raporumda göremiyorum kodları karıştı herhalde yardımcı olursanız memnun olurum çünkü kafam iyice karıştı.
prg ekte İnceleyiniz
Hocam İyi Akşamlar.

Kusura Bakmayın Gün içinde bakamadım biraz geç oldu ama Hocam bende ilk mesajımda belirttiğim gibi forma kaydettiğim resimleri raporumda göremiyordum sizin düzenlediğiniz e baktım gene forma kaydettiğim resimleri raporda göstermiyor. Acaba sizde gösteriyor bende mi göstermiyor Bu arada office 2003 kullanıyorum,

Hayırlı Akşamlar Hocam...
bende resimler raporda görünüyor adsız resimi inceleyiniz sanırım sizin programda referans eksikliği olabilir bende referansları gösterdim sizinki ile karşılaştırın yoksa ekleyiniz ayrıca programın arka yüzünü gizlemek için word dosyasını okuyunuz programa ekleyiniz
Hocam ilginize çok teşekkür ederim ama hocam benim office 2003 sizin kisi 2010 sanırım o yüzden ben hala raporda resim göremedim acaba 2003 için uygulama var mıdır. Ayrıca referansları çek ettiğim zaman sizdeki referans Microsoft Acces 14.0 object library var bende ise Microsoft Acces 11.0 object library bulunmakta sanırım proplem ondan kaynaklanıyor hocam oda office farkından herhalde.
sn, erenbebe;
Öncelikle kaç kayıt ve resim eklenecek bu programa?. Eğer kayıt çoğalırsa Access sürekli şişer ve fazla yer kaplamaya başlar. Bunun yerine bir resim klasörden çağırma olarak kullanırsanız programınız boşu boşuna fazla yer kaplamaz. Burada dikkat etmeniz gereken resim klasörünü yedekleme...
https://accesstr.net/konu-fotografli-not-cizelgesi.html
Bu konuda eklediğim bir örnek var incelerseniz.
Sayfalar: 1 2