AccessTr.neT

Tam Versiyon: AltForm olarak çalışmayan filtreleme sorgusu.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar;
Ekli çalışmada Frm_SunumSecim formunu Sunum butonu ile direk açtığımda Frm_SunumSecim üzerindeki açılır kutudan yaptığım filtreleme çalışıyorken aynı formu altı form olarak kullanıp fitreleme yapmak istediğimde çalışmamaktadır.
Konu hakkında bilgilerinizi rica ederim.
Teşekkürler.
Bilgileriniz rica ederim.
Konu günceldir.
Teşekkürler.
Ekte istediğinizi yaptım.
Bir tane sorgu yaptım ve alt formun kayıt kaynağını yeni sorgu ile değiştirdim.
Sonra kodlarda yeniden sorgulattım seçime göre.
Hayırlı Sabahlar.
Merhaba hocam;
Altformun kaynağını direkt olarak Frm_SunumSecim olarak atadığımızda evet çalışıyor.
Fakat Altformun kaynağını "Sunu çalışmıyor" butonu ile atamak istediğimizde kullanıcı seçimi yapıldığında sonuçları yine getirmemekte.
İlginiz için tekrar teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Tekrar merhabalar;
Sorunum devam etmektedir. Ekli test çalışmasında gelen form üzerindeki 2 adet buton var.
Biri "Sunum", diğeri "Sunum Çalışmıyor" butonları,
Sunum butonu ile "Frm_SunumSecimALTENATIF" formunu açtığımda form üzerinde bulunan açılır kutu üzerinden yapılan seçimler ile istediğim filtrelemeler çalışıyor.
"Sunum Çalışmıyor" butonu tıklandığında "Frm_SunumSecimALTENATIF" formunu "Frm_Fidem" formu üzerinde bulunan "YönetimAltForm" isimli altformun SourceObject özelliğinie atayarak açıyor.
Fakat bu sefer, alt formda açılan "Frm_SunumSecimALTENATIF" formu üzerindeki açılır kutudan yapılan seçimlere göre yapılan flitreleme çalışmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.
Kural hocam destek oldu fakat kendisi butonlar kullanmadan afltformun SourceObject özellğine direk "Frm_SunumSecimALTENATIF" yazarak yaptı. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Fakat benim istediğim SoourceObject özelliğini butonlar ile değiştirerek açılan altform üzerinde filtreleme yapmak.
Teşekkürler.
Sayfalar: 1 2