AccessTr.neT

Tam Versiyon: Laboratuvar Stok Takip Programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Acemice Ama , Bir şeyler Yapmaya Çalışıyorum.Önerilere Açığım.Daha İyi Olması İçin Uygulamalarınızı Kullanarak Zenginleştirmeye Çalışıyorum.
Bu Foruma Emek Veren Herkese Teşekkür Ederim. Harika İşler Yapıyorsunuz.
Azimliyim bende öğrenebilirm inşallah.

program neler yapar?
*her malzeme kaleminin stok kartı var bu kartlardan , her malzemenin stok durumunu , sipariş durumunu ve genel bilgilerini izleyebilirsiniz.programı kendinize göre uyarlamak isterseniz bu sayfadan kendi malzeme kalemlerinizi ekleyebilir yada şu an girilmiş olanları deiğiştirerek kendi malzemelerinizi girebilirsiniz.
*malzeme giriş ve çıkışları için ayrılmış bir pencere var.malzeme geldiğinde stok girişleri burdan yapılır.yada kullandığınız malzemeyi dürbün butonunu kullanarak malzeme barkod no suyla aratarak bulur ve çıkışını yapabilirsiniz.
*stok kartında sipariş listesine ekle bölümünde tarih ve sipariş vereceğiniz miktarı girerseniz o bilgiler malzeme sipariş listesi formunda liste halinde önünüze gelir .çıktısını alabilirsiniz.
*malzeme çıkış toplu sorgulama kısmında istediğiniz tarih aralığında kullanlılan malzemeyi listeleyebilirsiniz.
*son kullanma tarihi yaklaşan malzeme formunda , son kullanması geçmiş , yada 30 , 90 gün kalmış malzemeler listelenir.

elinize sağlık. Fakat programınızı .mdb olarak ekleyebilirseniz daha çok kişinin inceleyip, yorum yapabileceğini unutmayınız.
kullandığım bazı özelliklerden dolayı mdb ye çeviremiyorum.
Buyrun 2003'e dönüştürülmüş hali...
nasıl çevirdiniz .blackeagle.bi dosyam daha var çevrilecek yapamadım.özellikler korunuyormu
yeni düzenlediğim programda formda metin kutusu içine girilen tarihler arasında filtreleme yapma konusunda yardımcı olabilecek varmı acaba?teşekkürler.
**program konu başında ilk mesajda güncellendi**
Sayfalar: 1 2 3 4