AccessTr.neT

Tam Versiyon: raporda altform
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar ekteki örnekte bi çalışmam var ama rapor kısmında takıldım,yapamadım.ekteki teknik servis formunda seçili kayda ait bilgileri altform(ürünün parçaları,ürünün aksesuarları) dahil olmak üzere raporda göstermeye çalışıyorum ama yapamadım bi türlü.bir başka deyişle müşteri suna hanıma ait olan verilerle teknikservis formundaki alt formlar olan parçalar ve aksesuarlarında raporda gösterilmesini yapmaya çalışıyorum.sitedeki örneklere baktım değerli hocalarımız güzel örnekler koymuşlar kendi çalışmama bi türlü uyarlayamadım.sorguları ve ilişkileri de yaptım raporun kayıt kaynağını sorguyu seçtim ama yine olmadı.Img-cray
yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar...
Problemininiz sanırım aşağıdaki konu ile ilgili

"Formdaki Rapor Butonu Tüm Kayıtları Gösteriyor" Diyenlere

Ayrıca buton tıklandığında "teknikservisraportümü" raporumu yoksa "müşterileri yazdır" raporu mu açılacak ?
Sn Coskun,

Problemi UNION (birleştirme) sorgusu kullanarak çözdüm. Başka yöntem varmı bilmiyorum.
Ekteki örneği inceleyiniz...
Bir örnekte benden.. Kendi örneğinizdeki rapor düğmesine tıklayarak inceleyiniz lütfen. Anladığım kadarıyla böyle olmasını istiyorsunuz sanırım. UmarımImg-grin)
Katkılarınız için teşekkürler sayın horozufuk ve BlackEagle...

İyi geceler...
teşekkürler sayın sledgeab,horozufuk ve BlackEagle.
denedim çalışıyo emeklerinize sağlık arkadaşlar,abiler
Sayfalar: 1 2