AccessTr.neT

Tam Versiyon: eşleştirme ve guruplama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
ekte gönderdiğim örnek dosyada a sutunundaki verileri dağılım verilerinde eşleştirme yapmak istiyorum ayrıca dağılım sayfasındaki aynı köşe no olanları yövmiyelerini toplayarak gruplamak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
2003 formatı da lütfen.
2003 formattım yüklü değil atamıyorum bu şekilde olmaz mı?

2003 formatım yükü değil bu şekilde olmaz mı?
(13/07/2013, 14:08)hözsoy yazdı: [ -> ]ekte gönderdiğim örnek dosyada a sutunundaki verileri dağılım verilerinde eşleştirme yapmak istiyorum ayrıca dağılım sayfasındaki aynı köşe no olanları yövmiyelerini toplayarak gruplamak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Soruyu anlamadım.
Almak istediğiniz sonucu örnek olarak gösterirseniz belki yolu konusunda yardımcı olabiliriz.
ekte gönderdim dosyayı formülü bilmediğim içi manuel yapmıştım listem çok uzun ve her hafta bu işlemi yapmak çok zamanımı alıyor. açamıyorsanız başka bir yerden 2003 formatıyla gönderiyim yardımın için teşekkürler
(14/07/2013, 00:52)hözsoy yazdı: [ -> ]ekte gönderdim dosyayı formülü bilmediğim içi manuel yapmıştım listem çok uzun ve her hafta bu işlemi yapmak çok zamanımı alıyor. açamıyorsanız başka bir yerden 2003 formatıyla gönderiyim yardımın için teşekkürler

Ekteki dosyayı kontrol edip geri dönüş yapın.
Sayfalar: 1 2