AccessTr.neT

Tam Versiyon: Altformdan Formu Açıp İlgili Kayda Gitme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar kolay gelsin ;

Yapamadığım birşey için bir konu daha açıyorum. Forumda benim sorunuma benzer konular var ama tam olarak benim istediğimi karşılamıyor. Uzatmadan probleme geçiyorum ;

Ekte erdiğim Access projesinde, "SİPARİŞ OLANLAR" diye bir form var. Bu formda bir altform var. Onaylanan siparişleri oradan takip ediyorum. Bu altforma ise verileri, " TEKLİF OLUŞTURMA FORMU"ndan giriyorum. İstediğim şu :

"SİPARİŞ OLANLAR" forumdaki altformda listenen siparişlerin ID numarası en başta sıralanıyor. Ben herhangi bir ID numarasına çift tıkladığımda " TEKLİF OLUŞTURMA FORMU"nun açılması ve tıklanılan ID deki değerlerin formda çıkması.

Umarım anlatabilmişimdir.
İlgilenen arkadaşlara şimdiden tşk ederim.
istediğini yapan örneğin altta
ancak form adlarını daima birleşik yapmalısın yanı (TEKLİF OLUŞTURMA FORMU= TEKLİFOLUŞTURMAFORMU şeklinde yada TEKLİF_OLUŞTURMA_FORMU şeklinde olmalıdır.)
ayrıca formumuz da ölümcül hatalar isimli konumuzu bulup okumanızı tavsiye ederim .

ID alanına çift tıklayarak deneyin..
İlginiz için tşk ederim, Belirttiğini konuyu inceleyeceğim. Ayrıca fark ettiğini kritik bir hata mevcut mu projede ?