AccessTr.neT

Tam Versiyon: OTOPARK Programı Denemesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Uygulama ile ilgili Bazı Sorularım Olacak....

1- Normal Müşteri Otopark Girişi Forumumda, Otoparka giriş yapan müşterilerin LİSTESİ barınıyor... Ben Otoparka giriş yapan müşterinin çıkışını yaptımda sildimde yani .. O listeden de doğal olarak siliniyor....
(Listeye Kayıt olan tüm veriler, Başka Bir yerde saklanabilirmi ? Yani Diğer listedeki silinsede saklanan listedeki silinmeyecek ? )

2- Programın Kullanıcı Girişi Eklemek istiyorum ?
Kullanıcılar ( Yönetici , Personel ) diye 2 tane olacak
Yönetici ( Tüm yetkilere Sahip olacak ; Tasarım müdehale, yedekleme vs )
Personel ( Sadece Veri girişi yapabilecek ) Tasarımlara müdehale edemeyecek ?

3- Programı Güncellemek istesem ( içindeki veriler kaybolmadan nasıl yaparım ) Benim makinamda Kullanılan bir program , İş yerimde Programa eklemeler yapıyorum.. Eve geldiğimde O eklemeleri evdeki programdanki bilgilere zarar vermeden programa nasıl entegre ederim.?

4- Programın Yedeğini istediğim bir Dosyanın içine almak için YEDEKLEME TUŞU Ekleyebilirmisiniz ?

Şimdilik benim gördüklerim düşündüklerim yapamadıklarım bunlar.... Sizler Hocalarım olarak daha iyi gözlemler eksiklikleri görürsünüz. giderilmesi için sizden yardım beklemekteyimm.. şimdiden ilgileriniz için teşekkür ederim.....
Örneğinizi bu konuya eklemelisiniz...
ekledim hocam Lol sorry ben burada sadece sorunları paylaşıyoruz sanmıştım....
yokmu bana yardımcı olacak kimsi ? :S
Sn. sql_man

Senin istediğin başlı başına bir program nerdeyse inşallah yardımcı olacak birini bulabilirsiniz.

Hepsini değilde takıldığınız ufak tefek şeyleri sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Kolay gelsin.
tşk ederim . inş. yardımcı olurlar .. ama bayadır bekliyorum.. kimseden ses seda çıkmıyor.....
Sayfalar: 1 2 3