AccessTr.neT

Tam Versiyon: Raporda ayrıca alt tablodaki dosyayı göstermek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar, raporlar bölümünde normalde "yayın adı" bölümüne girilen dosya adına çift tıklayınca dosyayı görüntüleyebiliyorum ama "dergi" formunda "makale alt formu" olduğu için "yayın adı" bölümüne elle giriş yapılıyor yani sadece dergi ismi giriliyor burada makale alt formuna dergiye bağlı olan makalelerin ( dosyaların ) adı yani hdd üzerindeki yeri giriliyor. Raporda bunu nasıl düzenleyebilirim,
Sn Farkli88,

Sen şimdi 3.bir şahıs olarak yazdıklarını oku ve değerlendir. Sonra bize anlat.

Lütfen sorunlarınızı daha anlaşılır bir şekilde aktarın arkadaşlar.Sizler konunun içindesiniz fakat siteden yardım istiyorsanız konuya yardımcı olacak kişilerin sorununuzu net bir şekilde görebilmesi, anlaması lazım. Bu şekilde saatlerce beklersiniz ve yokmu benim sorunumu çözecek diye ikinci bir mesaj atarsınız.
Ne kadar çabuk mesaj yazmışsınız. Gece 11'i geçiyordu, kafamda 2 soru vardı, ikisini birleştirip tek soru sormuşum.Doğal olarak hiç bir şeye benzememiş. Sabah 07.20 aklıma geldi yanlış yazdığım. Mümkünse KONU KAPANSIN, KONU ÇÖPLÜĞE TAŞINSIN. ÖZÜR.
Sn farkli88 lütfen yeni konu açarken dikkat edelim. Forumumuz konu çöplüğü haline gelmesin. Konu çöpe taşınmıştır. Saygılar...