AccessTr.neT

Tam Versiyon: Mezunlar Arşivi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İyi günler,

Sitenizden çok yararlandım.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Ekte gönderdiğim dosyada okulumun kuruluşundan bu yana (1964-2009) mezun olan öğrencilerin diploma bilgileri olacak. Access benim için yeni bir alan.Bu nedenle tasarladığım veri tabanının çok eksikleri olduğunu biliyorum.Buraya kadar adım adım ancak getirebildim.

Ancak bundan sonrasını getiremiyorum.Her gün siteyi araştırıp,RAPOR konusuna bakıyorum.Elbette pek çok örnek var.

Hazırladığım dosyada,FORM üzerinde arama sonucu bulunan öğrencinin Diploma bilgilerini içeren ve ekteki klasörde word belgesinde örneği bulunan bir Rapor almak istiyorum.(Yalnızca arama sonucu bulunan tek bir öğrencinin).

Tekrar teşekkür ederim.İyi günler
Lütfen örneği inceleyiniz. Burada adresi ve mezuniyet dönemini manuel olarak gireceksiniz. Eğer manuel girmek istemezseniz, form üzerinde açacağınız alanları ilgili yerlere atayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.
Sayın Ercan Hocam;
Ellerinize Sağlık...
Teşekkürler Sn Kural..
Teşekkürler...
Sayın Ercan Hocam,
Çok teşekkür ederim.Tam arzu ettiğim gibi olmuş.
Okulumun kuruluşundan bugüne 5290 öğrenci mezun olmuş.Bu öğrencilerin tüm diploma bilgileri hazır.Bugünden itibaren kullanıma hazır.

Tekrar tekrar teşekkürler.
Sayfalar: 1 2