AccessTr.neT

Tam Versiyon: Enter Tuşu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
SatisDetay formumda açılan kutular var bu açılan kutulardan birşey seçildiğinde ve metin kutusuna birşey girildiğine yandaki nesneye geçmeşini istiyorum ve en son nesnede ise aşağıya yeni bir satır açılmasını istiyorum.Yani şöyle;

Ürün Kodu Ürün Adı Birim Miktar
------------------------------

Ürün kodundan açılan kutudan seçilince ürün adına atlasın ürün adından seçilince birime atlasın birimdeki açılan kutudan şeçildiğinde miktara metin kutusuna geçsin ve miktara sayı girilip entera basılınca aşağıya yeni satır açsın.
Dilerseniz Buraya Tıklayarak Sn Ayhan hocanın 6. Mesajdaki örneğini inceleyin ve kendinize uyarlayın. Kolay gelsin..
https://accesstr.net/konu-satis-fatura-b...%9F+fatura

Hocam bu linkteki örnekteki gibi lazım.Bir de alt forma grid görünümü nasıl verilmiş onu çözemedim?

Teşekkür ederim.
Otomatik sekmeler için bunu kullanabilirsiniz...

Kod:
Private Sub UrunAdi_AfterUpdate()
Me.miktar.SetFocus
End Sub

Private Sub urunkodu_AfterUpdate()
Me.UrunAdi.SetFocus
End Sub
Bunu yapabiliyorum lakin takıldığım nokta şu birim açılan kutusunda bir kayıt seçince
alt satıra aynı açılan kutulardan gelsin.
İyide Formunuzu herhangi bir tabloya bağlamamışsınız ki.
O form üzerinden hangi tabloya giriş yapacaksanız veri kaynağına o tabloyu gösteriniz sonrada Form üzerinde ki alanları tablonuzun ilgili alanlarına bağlayınız istediğiniz kendiliğinden olacaktır.
Sayfalar: 1 2