AccessTr.neT

Tam Versiyon: Form Requery
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Elimde hazırlanmış fiat teklifleri var.Benim yapmam gereken hazırlanmış fiatlardan seçme yoluyla teklif hazırlamak. Ektede göreceksiniz hazırlanmış fiatları bir formda listeliyorum. 2.forma OK lediklerimi taşımam lazım fakat 2.formu bir türlü Requery yada Refresh yapamadım. Bu konuda bigisi olan varsa rica ediyorum. İyi çalışmalar.
Sizin için farklı bir örnek, inceleyin lütfen. Tablo2 alanına aktarılan verileri istediğniz rapor vb. yerde kullanabilirsiniz.
Sn ErcanŞahin ben metin kutusu olarak halletmek istemedim çünkü hem fiyatlar düzgün çıkmıyor ( Yani en az 8 hassasiyete kadar inmem lazım ) hemde görüntü bozuk oluyor benim yapmak istediğim Veri sayfası görünümünde iken formdan forma bilgi taşımak bu konuda örnek varmı acaba ?
Bu şekilde olurmu inceleyin lütfen..
Kod:
Private Sub Teklif_03_Enter()
Me.Teklif_03.Requery
Me.Teklif_02.Requery
End Sub
Buşekilde denediniz mi?
Böyle amacımıza ulaşıyoruz elbette öğrenmek istediğim tıklamayla aktarılabilirmiydi acaba gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Bence henüz çözümlenmiş bölümüne atmayalım. Gelecek cevapları incelemek isterim.İyi çalışmalar.
Sayfalar: 1 2