AccessTr.neT

Tam Versiyon: formda arama kutusu ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
arkadaşlar bir forma tablodan veri aktardık diyelim dahan sonra kendimiz bir textbox eklesek bu textboxa arama kutusu özelliği kazandırabilirmiyiz yapılabiliyrsa nasıl şimdiden teşekkürler
Mümkün tabiiki, örneği inceleyiniz lütfen. Sitemize yeni katıldığınız için örneği ben ekliyorum. Ancak Site Kurallarına göre takıldığınız konu hakkında örneği sizin ekleyip sorunuzu sormanız gerekmektedir. Bu seferlik böyle olsun, fakat Site Kurallarını mutlaka okuyunuz..
tekrar çok teşekkür ederim ancak bn yapmaya kara verdim ama bu mümkünse yapacaktım dolayısıyla ortada tam anlamıyla bir örnek yok kaba taslak yani
çok saol ama benim listem o açılır kutu için çok uzun text boxa aynı özelliği kazandırabilirmiyiz ürün kodunu yazzam aynı şekilde çıksa yani yapmasssan anlarım ama hiç yoktan anlatsan?
oradamısın
arkadaşım çok saolda ya bnm listem çok uzun aynı özelliği texboxa kazandırabiliyormuyuz ürün kodunu girsem aynn alllta çıksa demnki gibi oluyormu öyle ?
Buyrun, istediğiniz hale getirildi..
ya emrediyormuş gibi oldu ama ne olur k bakma birader Img-grin
Sayfalar: 1 2 3 4