AccessTr.neT

Tam Versiyon: Buton Kenarlık Rengi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar Benm Bi Sorunum Vardı Şimd Ben Form un Arkaplan Rengini Değiştiriyorum ve Buton Eklediğim Zaman Butonların Arka Resimlerinide Form un Arka Plan Renginden Yapıyorum yani sadece buton a eklenmiş icon gözüksün diye ama söyle bi sorun oluyor butonların kenarı yine aynı renk kalıyor yani orjinal renginde kalıyor butonlarda kenarlık rengi ayarıda yok bunu nasıl yapabilirim... Yardımcı Olursanız Sebvinirim ...
syn heyane64
Onu o şekilde değilde resim olarak eklersen ve kodlarıda tıklandığında olayına eklersen olur ama ben size başka bir örnek ekledim onu incele ve kendine göre geliştir derim,ayrıca yine formumuzun arama motorundan aratarak değişik ve güzel örnekler olduğunu göreceksin kolay gelsin
Teşekkür Ederim ama resim olarak eklersem de butonların görevlerini nasıl vereceğim yani sonraki kayıt , önceki kayıt , kayıt sil vs. bunları resim dosyasına nasıl komut olarak ekleyeceğim biraz denedim ama beceremedim bu konuda yardımcı olursanız böylede yapabilirim ...
Sn.Hyena64 yapmak istediğiniz bu mu?
Evet Bu Ama ArkaPlan Rengi Beyaz dışında bi renk olunca buton etrafında çizgi halinde gri likler kalıyor onları kaybedemiyorum ...
Sn.Hyena64
Power pointle İstediğin arka Plan Rengini Yapabilirsin.
[Resim: tumrenkler.jpg]
Sayfalar: 1 2