AccessTr.neT

Tam Versiyon: Web'te buton olmayan labeli tıklayarak sayfa açma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Değerli arkadaşlar;
Aşağıda ilgili bölümünün kaynak kodunu verdiğim labela kendi formum içinden tıklatılmasını sağlamak istiyorum. Normal buton olsa click olayıyla yapabiliyorum ama bu şekilde yapamadım. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. Saygılarımla.
Kod:
<tr>
                        <td colspan="2" align="center" class="paragraph" ><INPUT  type="submit" value="Giriş Yap" class="button"></td>
                    </tr>
en azından o sayfayı Html olarak kaydedip formunla birlikte eklersen o zaman yaparız

eğer bu bir form ise document.all("Form1").submit

yok değilse bir link tir o zamanda kaçınçı link olduğunu bilmek lazım vs vs kaynağın sadece bu kadarı ile bir şey yapılamaz
Sayın esrefigit;
Sizin "iban alma" adlı yazınızdan faydalanarak sorunumu çözdüm. Belki başka arkadaşlara da lazım olur diye buraya yazıyorum.
O yazınızda gördüğüm web sayfasındaki her objenin bir item değeri olduğu. Bunu bulmak için de focus kullanmak gerektiği.
WebBrowser1.Document.All.Item(say).Focus
Bu komutu yazıp tek tek objeleri kontrol ettim. Benim istediğim objenin üzerine focuslanınca değeri yazdırdım.
Sonra da
WebBrowser1.Document.All.Item(deger).Click
komutunu kullanınca istediğim oldu.
Saygılarımla...
Eeee. İş bilenin, kılıç kuşananın demiş atalarımız.