AccessTr.neT

Tam Versiyon: merhaba
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhabalar.herkese kolay gelsin

ben makine mühendisiyim işim ile ilgili olarak yeni tesisler kurmak çalıştırmak ekonomisini düzenlemek ve istediğim bilgilere anında ve net ulaşa bilmek için kafamda değişik projeler vardı. Bunları az çok Excel de yapıyordum ama yeterli değil ve çok amatörce oluyordu. simendifer üstadla tanıştıkdan sonra accsess ve sizin site ile tanışma onuruna eriştim.

Bir iki haftadan beri uğraşıyorum ve simendifer üstadın yardımıyla bir çok şey öğrendim ve öğreneceğim de inşallah. Takıldığım yerler çok fazla ve bunun yanı sıra office 2007 kullanıcısıyım. Araç takip programı yapmayı düşünüyorum bununla ilgili olarak da excelde çok fazla veri var bunları tekrardan girmek istemiyorum. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim...

Şimdiden teşekkür ederim....
Kendi çapımda birşeyler yapmaya çalıştım. Oluşturduğum formlarda genellikle şu sorunla karşılaşıyorum. Seçmeli kutularda çok fazla sorun yaşıyorum. DÜşündüklerimi yansıtamıyorum ve siteyi incelediğimde sorunlar değişik kodlarla çözülüyor. Bu kodları yazmayıp kutuları olay veri gibi şeyleri işaretliyerek yapamıyormuyuz inşallah anlata bilmişimdir...
Örnek 2007 dir 2003 e çeviremiyorum kusura bakmayın lütfen incelerseniz sevinirim....
Sn thisrock öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Göstereceğiniz gayretle elbette kendinizi geliştirebilirsiniz. Yalnız Site Kurallarını okuyalım lütfen. Sorunuz için yeni konu açın; sorunuzu açık bir şekilde anlatın ve yaptığınız örnek çalışmayı da sıkıştırarak ekleyiniz. Mutlaka yardım edilecektir. Genel ifadelerden çok ne istediğinizi mutlaka yazınız. Çünkü her programın mantığını en iyi yapan bilir. Saygılar...