AccessTr.neT

Tam Versiyon: kaydet butonuna bastığımda çalışmıyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
ya burdan edindiğim bilgilerle excelde bir program yazıp kendi tabloma uyarladım ama çalışmadı. bir de temizle butonu koydum ama programını yazamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
ya heralde yardımcı olacak kimse yok neyse biraz aciliyeti vardıda o yüsdennn
Sn Black24 henüz sorunuzu değerli hocalarımız görmemiş veya foruma girmemiş olma ihtimali yüksek. Bugün mutlaka cevap alırsınız. Debug yaptığınızda hatanızı görebilirsiniz.

Sitemizin dikkat ettiği konulardan birisi Türkçemizi güzel kullanmaktır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi bekliyoruz. Saygılar.
Sn:Black24
Öncelikle Kod sayfasındaki yazılanlarla Excel sayfa isimleri birbirini (Kod Sayfasınada veri Excel Sayfada VERİ) tutmamaktadır.Userlarmda bulunan TextBoxlar sıralı değil mutlaka sıralı yapınız sonra veri girişi yaparken hata oluşur.Biraz düzenleme yaptım gerisini devam edersiniz form görünümünüde mutlaka ayarlayınız.
(02/02/2010, 14:10)ogulcan92 yazdı: [ -> ]Sn:Black24
Öncelikle Kod sayfasındaki yazılanlarla Excel sayfa isimleri birbirini (Kod Sayfasınada veri Excel Sayfada VERİ) tutmamaktadır.Userlarmda bulunan TextBoxlar sıralı değil mutlaka sıralı yapınız sonra veri girişi yaparken hata oluşur.Biraz düzenleme yaptım gerisini devam edersiniz form görünümünüde mutlaka ayarlayınız.

teşekküler biraz uğraşıyım sorun olursa dönerim