AccessTr.neT

Tam Versiyon: Araç Takip
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Araçlar ve Hareketler tablosu var.
O güne ait hareket olsun, olmasın tüm araçların listelemesini ve eğer varsa hareketi ve aldığı tutarı göstersin.
Sorgu1'de 25.01.2010 için sorgu oluşturdum ve çalışıyor.
Benzer şekilde her gün için, örneğin 26.01.2010 için nasıl bir sorgu oluştırabilirim. O günde henüz hareket yapmamış olsa bile tüm araçların listelenmesini istiyorum.
Tercihen bunun sorgu ile yapılmasını daha uygun olur, ama eğer bu şekilde imkansızsa son çare olarak form ile de olabilir.
Bu araçlar minibüs mü? Üstüne alınma ama gıcık oluyorum minibüscülere, bazıları şöför değil sanki kasap, ne bir sinyal verme var nede ışığa uyma ya da olmadık yerde yolcu alır veya indirirler....
(26/01/2010, 23:06)mustafa_atr yazdı: [ -> ]Bu araçlar minibüs mü? Üstüne alınma ama gıcık oluyorum minibüscülere, bazıları şöför değil sanki kasap, ne bir sinyal verme var nede ışığa uyma ya da olmadık yerde yolcu alır veya indirirler....

Minibüs değiller, bundan emin olabilirsin.
ne yapmak istediğinizi tam olarak anlayamadım.
(26/01/2010, 23:53)SADIK54 yazdı: [ -> ]ne yapmak istediğinizi tam olarak anlayamadım.

Sorgu1'e baktınız mı?
Orada 25.01.2010 tarihi işlemleri için tüm araçlar listelenmiş, ödeme yapılsın ve ya yapılmasın.
Örneğin 26.01.2010 için nasıl bir sorgu oluşturmalıyım?
Ödeme alsın ve ya almasın, mevcut tüm araçlar listellesin ve varsa ödeme alan onun karşısında Sorgu1 de olduğu gibi ödeme va tarih yazılmış olsun.
iki tarih aralığı yaptım oradan istediğiniz tarih aralığını seçebilirsiniz.
Sayfalar: 1 2