AccessTr.neT

Tam Versiyon: access 2007 başlangıç (açılış) formu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba arkadaşlar ben Access 2007 kullanmaya başladım ve açılış formu oluşturmayı beceremiyorum Access 2003'te araçlar-başlangıç bölümünden bunu halledebiliyordum ama Access 2007'de bunu yapamıyorum. ayrıca veritabanı açıldığında açılış formu dışında tablolar-sorgular-raporlar-formlar v.s. görünmesini istemiyorum herşey açılış formu ile yönlendirilebilecek şekilde ayarlamak istiyorum. Ne yapmalıyım açıkçası 2 yıl önce bir veritabanı yaptım bunların hepsini ayarlamışım ama şimdi utanarak söylüyorum beceremiyorum. Mdb dosyasına çevrildiğinde ne oluyordu onu bile unutmuşum, hatta mdb ye çevirdim hiçbirşey olmadı gibi geldi bana. Yardımcı olabilirseniz sevinirim hazırladığım veritabanı bitmek üzere ama bunları yapmadığım için patronuma sunamıyorum.
Sayın papir44, 2003 de yerini bildiğiniz Başlangıç 2007'de Microsoft Office Düğmesi/Access Seçenekler/Geçerli Veritabanı altında, ayrıca iki versiyon arasındaki farkları incelemek isterseniz Sn. sledgeab hocanın aşağıdaki linkte eklediği konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Saygılarımla

https://accesstr.net/konu-access-2007-de...rleri.html
teşekkürler
Sn. Papir44,
Sorunuza verilen cevaba geri dönüş yapmak nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.
(15/01/2010, 15:38)Seruz yazdı: [ -> ]Sn. Papir44,
Sorunuza verilen cevaba geri dönüş yapmak nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Beni uyardığınız için teşekkür ederim sayın Seruz, fakat çok yoğun olduğum için mesajlara yeni bakabildim, sayın ercan şahine çok teşekkür ederim o benim programımda her sıkıştığımda hemen yardıma koşmuştur Allah razı olsun, biraz sonra söylediklerinizi yapmaya çalışacağım. Saygılar...