AccessTr.neT

Tam Versiyon: merhabalar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ben accesda basit bir program yapmaya çalışıyorum ancak 1 kullanıcı adı ve şifresi belirlemek istiyorum. birde acılıs sayfasında Vekil Adı , Ülke ve Ana başlığa göre search yapmak istiyorum. Yardım ederseniz çoooook mutlu olurum. Formu inceledim ancak yapamıyorum :-( Mesela üçünü birden sorgulayabileyim yada üçünden birinide sorgulayabileyim. Komut butonuna tıklayınca seçtiğim kayıtların bilgileri ( Firmadetayları) formu gelsin istiyorum. Acil Cvp bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Access 2007 yada 2010 kullnyrm.
Syn farukpoyraz1981, öncelikle Site Kurallarına bakmalısınız.

Alıntı:Alıntı:5-) Açacağınız konunun başlığı "Şunu Yapamıyorum", "Şurasını Yapamadım", "acil yardım", lütfen yardım", "bir bakar mısınız" vb. şeklinde yazılmamalı, sorununuzu kısaca özetleyecek şekilde olmalıdır. (Örnek: Access'te Form Özellikleri Nelerdir?)[Uyarı Puanı: +2]
Öncelikle syn :farukpoyraz1981 aramıza hoşgeldiniz..
örneğinizi sıkıştırın sonra ekleyin ayrıca ofis-2003 olarak ekleyebilirsen daha çok insanın bakma sansı olacaktır,çünkü çoğumuz ofis 2003 kullanıyoruz..kolay gelsin
anladım. Access 2007 yi nasıl 2003 olarak kaydedeceğim.çünkü farklı kaydetten 2003 seçtiğimde alt versiyonu kaydedemezsiniz diyor.

Teşekkürler.