AccessTr.neT

Tam Versiyon: internetten - ağdan veri almak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar TC Kimlik No girdigimde Kimlik Paylaşım sitesinden şahıs bilgilerini getire bilirmiyim ayrıca arac plakasını girdigimde arac bilgilerinin Access tabanlı programdan gelmesini istiyorum. verilerin alınacagı her iki sistemede kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabiliyor. Şimdiden Teşekkürler...
(16/12/2009, 06:02)nitteta yazdı: [ -> ]Arkadaşlar TC Kimlik No girdigimde Kimlik Paylaşım sitesinden şahıs bilgilerini getire bilirmiyim ayrıca arac plakasını girdigimde arac bilgilerinin Access tabanlı programdan gelmesini istiyorum. verilerin alınacagı her iki sistemede kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabiliyor. Şimdiden Teşekkürler...

cuneyt hocam gerekli cevabı vermiş, verdiği Yeni Tc Kimlik Doğrulama Çalışması.. Eskisi artık çalışmaz... linkindeki örneği kendi uygulamana ekleyerek kullanabilirsin. Ancak plaka sorgulama uygulaması bilgilerin sorgulandığı sitede değişiklik yapıldığından malesef artık çalışmıyor.
Konu ilgili alana taşınmıştır.
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler ama ben bu işi beceremedim örnekdeki me.adi me.soyadi falan var bunların bağlantı noktasını bulamıyorum verileri ağdan yani kurumsal internet sitesinden gelmesi gerekiyor.
Sn. nitteta,

site adresini öğrenebilir miyim?
Sayfalar: 1 2 3