AccessTr.neT

Tam Versiyon: Form İçerisinde Başka Bir Form Kullanma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
bir form içerisinde başka bir tabloda bulunan bilgileri kullanmak istiyorum. örnekte yapamadığım alanı gösterdim. uzun zamandır Access ile uğraşmadığımdan fazlasıyla unutmuşum konuları arkadaşlar. ve bir sorum daha olacak. bu eklentide yapmak istediğim işlem ile faturalama programı hazırlayabilir miyim? acil olarak yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Sn yaso form kuralları gereği mesajınızın tamamını büyük harfle yazmak yasaktır. Form kurallarını okuyalım ve lütfen kurallara uyalım. Kolay gelsin. Saygılar...
Sn yaso 1981 aşağıdaki konuyu incelerseniz. istediğiniz bilgileri getirebilirsiniz. Unuttuklarınızı hatırlamanız açısından kendiniz yaparsanız daha iyi öğrenirsiniz. Saygılar...

Açılan kutudaki seçime göre formdaki metin kutularına bilgi getirme (Dlookup olmadan)
Formunuza "BU BÖLÜMDEKİ BİLGİLERİ CARİ TABLOSUNDAN ALMAK İSTİYORUM" şeklinde açıklama yazmışsınız ama eklediğiniz örnekte böyle bir tablo yok.

Benremix'in verdiği linkteki konuyu inceleyiniz.

Ayrıca tdsharun'un aşağıdaki konusu sanırım yapmak istediğinizin çözümü.

DLookup İşlevi