AccessTr.neT

Tam Versiyon: İsim değişikliği
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
by_katliam ve gotumerdem isimli arkadaşların isimlerini değiştirmesi için uyarılmasını talep ediyorum
bencede uygundur,sevgili Adminimiz geregini yapacaktır,accesman sizede ayrıca hassasiyet ve dikkatinizden dolayı teşekkrler
by_katliam kullanıcı adının benzeri onlarca üye var, kendisine kullanıcı adını değiştirmesi için özel mesaj yolladım.

gotumerdem isimli kullanıcıya kullanıcı adını değiştirmesi için gerekli linkleri verip siteden yasakladım.
teşekkürler arkadaşlar
Sn Adminler yeni kayıt olanlar aktif edilirken önlenemez mi bu olay. Otomatik mi aktif ediliyor. Saygılar...
Aktivasyon işlemi aktivasyon mailindeki linke gidilirse otomatik olarak gerçekleşiyor. Bu nedenle üye olunurken böyle bir kontrol zor olur. Olsa bile, o kadar ihtimali filtrelemek de başlı başına bir olaydır. Bu nedenle uyarılar yoluyla kontrolu -bu örnekte olduğu gibi- çok daha mantıklı görülüyor. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Ne de olsa sitemiz kullanıcılarımızın sitesidir.