AccessTr.neT

Tam Versiyon: Masaüstüme ne oldu?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Lütfen Yardım.. Masaüstündeki tüm görünenler tanınmayan dosya işareti aldı. Geri dönüşüm kutusu bile.. bunun nedeni nedir? nasıl çözebilirim.. Saygılarımla
Makineyi yeniden başlatın düzelir. Düzelmezse yazın diğer önerileri sıralarız.
(30/10/2009, 21:18)ercansahin33 yazdı: [ -> ]Lütfen Yardım.. Masaüstündeki tüm görünenler tanınmayan dosya işareti aldı. Geri dönüşüm kutusu bile.. bunun nedeni nedir? nasıl çözebilirim.. Saygılarımla

Büyük ihtimalle, yeni bir program, donanım yada güncelleme yüklediniz. (Bilerek Img-grin Img-grin Bilmeden yüklenen birşeyse zaten komple bir taramadan geçirin.

Mehmet hocamın dediği gibi resetleyin düzelecektir.
Hocam yeniden başlattım, virüs taraması yaptım.. fakat aynı durum devam ediyor. Geri yükleme yaptığım halde de düzelmedi.Saygılarımla...
Görüntüsünü buraya yükleme şansınız yok mu?
(01/11/2009, 12:46)ercansahin33 yazdı: [ -> ]Hocam yeniden başlattım, virüs taraması yaptım.. fakat aynı durum devam ediyor. Geri yükleme yaptığım halde de düzelmedi.Saygılarımla...

Bu duruma gelmeden önce ne yaptığınız biliyorsanız o işlemi tamemen bilgisayarınızdan kaldırın.

Eğer gerekli bir işlemse bilgisayarınızın kendini düzeltmesi için bir süre açık bırakın. Düzelmezse illaki bir program yükleme ile veya program silme ile alakalıdır.
Sayfalar: 1 2