AccessTr.neT

Tam Versiyon: Onay kutusuyla Sütun ilave etmek, veri giriş kutusunu aktiv/passiv etmek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
merhaba arkadaşlar yine. ilk önce şunu söylemek lazım: Üstadların işi zor baya. Allah yardımcıları olsun bizim gibi tenbel ve ipi kısalarla uğrasıyorlar. ne ise....
sorum şu;
örnekte olduğu gibi altformdakı A,B, C sütunlarının altforma ait onay kutusu seçiliyken görüntülenmesi.
Aynı şekilde ana formdakı E ve F nin yanlarındakı onay kutusu seçiliyken aktiv olması.
teşekkürler.
(Elinizde onay kutusuyla ilgili başka örneklerde varsa, koyarsanız mükemmel olur)
örneğin kralı şimdi sende olacak fomka Biggrin dostum nasıl yapılacağını anlatmak isterdim ama uzun yazmak lazım. örneğini incele. senin seçenek olayın o sekilde olmazdı dostum onları bir gruba almak gerekli. alternetif olarak aç kapa düğmeside olur. kafana takılırsa sor. böyle enterasan şeylerde senden çıkıyor ha. nerden aklına geliyor veri sayfasından alan gizlemek yahu. elli tane şeytanlık yaptık Biggrin Az
Hehehe hakikatende fomka dehşetsin Ohmy
Tamam Bu Örnek Çözüme Gidiyor Bu İş İçin... Ancak Bölünmüş Formda İstediğim Sütunların Gizlenmesi veya gösterilmesini Nasıl Sağlarım...
selam kural.
biraz masayı donat. bölünmüş form nedir. alt mıdır üst müdür.
Bu da benim örneğim umarım işe yarar...
Ayrıca Bölünmüş formumun Sağ yanına veri sayfası gelsin istiyorum...
Sayfalar: 1 2