AccessTr.neT

Tam Versiyon: Eşref <Fikirlerinize İhtiyacım Var>
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Antalya Finike
Antalya Gazipaşa
Balıkesir Bandırma
Balıkesir Marmara
Balıkesir Ayvalık
Çanakkale Bayramiç
Çanakkale Gelibolu
Çanakkale Biga
Mersin Gülnar
Mersin Bozyazı
Mersin Mut
Mersin Anamur
Muğla
Muğla Bodrum
Muğla Marmaris
Zonguldak Ereğli
İzmir Torbalı
İzmir Buca
İzmir Gaziemir
İzmir Urla

Yukarda Yazılı Yerlerde Oturanlar

Genel olarak anlatırmısınız denize ne kadar uzaklıkta sahilleri nasıl halkın girebileceği yerler varmı kiralar ne kadar kenar semtlerde olmak üzere genel olarak bir evin yiyecek ihtiyacı düşünüldüğünde pahalılık nasıl insani ilişkiler nasıl ne kadar yaşanılır bir yer bunların haricinde aklınıza gelen şeyler

Not:Benim İçin Gerçekten Önemli Bilgilerinizi Esirgemeyin
İzmir Urla,

Orda yaşamıyorum ama 2-3 sefer gittim,

Tam bir sahil kasabası, insanlar sıcak kanlı, fiyatlar normal, ev kiralarını bilmiyorum,

çeşmeye vs yakın
Muğla - Bodrum da yaşıyorum

Genel olarak dünyada kalp ve solunum yetmezlerine iyi gelen iki hava koridorundan birisinin olduğu bir yer. Özellikle antalya gibi bir memleketten geldikden sonra terlemeyi unuttum Img-grin denize ne kadar uzaklıkta derken, her yerin farklı uzaklığı var ama en nihayetinde bir yarım ada, kırmızıyla belirttiğim yerdeyim şu anda, bodruma göre hava sıcaklığı 4-5 derece daha düşük.

[Resim: bodrum_harita.jpg]

sahillerinin çoğu güzel, denizi temiz, hemen hemen her yerden denize girilebiliyor. Genellikle git git boy denen bir denizi var ve hemen hemen her yer halka açık Img-grin kiralara gelince iç anadolu ve çoğu sahil kentine göre pahalı, özellikle bodrum merkez, türkbükü(magazinlerde çıkan sosyete mekanı) çok çok pahalı. Diğer merkezlerde ortalama olarak aylık 450-500 TL 70-80 m2 evlerin kirası. evin yiyecek ihtiyacı düşünüldüğünde normal olarak da pahalı bir memleket burası. Ama burada da her yerde olduğu gibi, diasa, carrefour, kipa, metro var. ekmek 2 senedir 75 kuruş burada. Diğer ürünlerde çoğu yere göre pahalı. insani ilişkiler diye bişey az burada çünkü genellikle yerel halkın çoğu toprak zengini iş yapmaz insanlar, bir çoğu da zaten yazlıkcı dediğimiz, okul kapandıkdan sonra gelen, okullar açılmadan dönen insan kesimi. Esnafa iş yaptırmak baya bir zor. buna sanayisi, ustası vs hepsi dahil. yaşanılacak bir yer mi sorusuna kesinlikle diyorum. Bunların haricinde siteden bir kaç kişinin bodrum ve çevresinde olmasını canı gönülden isterim Img-grin
teşekkürler chopper kardeş bodrum hakkında ki bilgilerin için o zaman listeden bodrumu çıkardık

sağolasın pc man ama daha çok bilgi gerekiyor
Tayin listesinde Aydın yoksa gerisi boş abim
erkan, Bodrum kalp ve solunuma iyi gelir ama bir iki ay sonra ağrı insanın dübüründe çıkar, malum Bodrum ve hayat pahalılığı, 2 milyona domates mi olur bea

Aydın yaz Eşref abi, 250-300 lira ev kirası, 2 ay kış. 50 Tl,ye alışveriş çantası doldurma garantisi,
25 dk. Kuşadası, 45 dk. Marmaris,
50-60 bin liraya hiç oturulmamış ev al.

Mazhar Alanson'un söylediği Bodrum Bodrum.. şarkısı sana bana göre değil abi. Onlar hikaye,
Sayfalar: 1 2